Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés? Mennyire vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel eleinte csak barátok voltunk, és aztán én egyre többet kezdtem érezni iránta, főleg azért mert ő indokot is adott erre. Mondta, hogy én azon kevesek egyike vagyok akit szeret és akiben megbízik. Aztán nemrég találkoztunk és csókolóztunk. Hihetetlen jó érzés volt, de picit félek, hogy nem gondolja komolyan. Vagy ha igen, akkor innen hogyan tovább? Honnan tudjam, hogy együtt vagyunk-e? Vagy várjak, amíg fel nem hozza a témát...?:)

Előre is köszönöm!:)



2014. ápr. 13. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én olvasatomban már együtt vagytok. Sok boldogságot!
2014. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még találkoznotok kell kettesben mindenképp és akkor megkérdezhetnéd, hogy együtt vagytok-e
2014. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!