Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fontos az "első lépés"c...

Meddig fontos az "első lépés"cipő?

Figyelt kérdés
úgyértem mikor lehet olyat ráadni,ami nem kifejezetten első lépés cipő,tehát már normálisan jár,szalad,19hónapos.Nem kinait akarok neki venni,csak láttam jó áron tavaszra egy adidas kiscipőt,és ezek azért nem úgy vannak kialakitva gondolom mint az első lépés cipők.Már nyugodtan adhatok rá ilyeneket,vagy inkább még "normálisabb" cipőt vegyek neki?
2012. márc. 5. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak tényleg csak az "első lépésekig" volt első lépés kiscipője. Hogy egyértelmű legyek: addig volt neki puhatalpú pediped cipője, míg rendesen meg nem tanult járni. Amikor egyedül elkezdett 2-3 lépést megtenni, akkor vettem neki a pedipedet. Ez volt tavaly június környékén, akkor volt 16 hónapos. Itthon egyébként cipő nélkül gyakorolt, ezt a cipőt azért vettem, hogy szabadban is le tudjam rakni, azokkal a körülményekkel is ismerkedjen. utcában ebben sétált egész nyáron. Aztán ahogy jött az ősz, hűvösödött az idő már ki is nőtte a pedipedet, és addigra nagyon profin sétált, szaladgált. Őszre én már bobby shoes sport cipőt vettem neki (19-20 hónapos lehetett ekkor). A pedipedhez képest annak jóval keményebb és vastagabb a talpa, de nagyon ügyesen ment benne már az első használatkor.

Tehát nálunk tényleg csak az első cipő volt első lépéses.

Szerintem nyugodtan vegyél már neki komolyabb cipőt!

2012. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor megveszem neki.Ő is tud bármilyen cipőben menni,csak nem tudtam hogy árt-e még neki ha már nem "gyógycipőt"vagy ezeket a puhatalpú-kicsit sarokdöntéses...stb cipőket hordja.
2012. márc. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!