Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már, nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már, nem bírok nyugodtam létezni az utcán, boltban, bárhol? Mit tegyek, hogy ne kínozzon ez a vágy a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Lábfétisem és kielégítetlen vágyaim vannak, barátnőm, semmiféle emberi kapcsolatom nincs. Jobbra nézek, boldog pár, balra nézek csinos lány balerinában és harisnyában, ami számomra különösen izgató, de nem érinthetem meg. Mindenfelé boldog emberekbe, párokba és csodaszép lányokba futok bele, akik mintha csak direkt öltöznének úgy, vagy direkt vennének fel olyan cipőt ami tetszik, hogy engem kínozzanak. Nem bírok úgy kilépni az utcára, hogy ne érezném, hogy jelentéktelen vagyok mert 23 évesen semmi emberi kapcsolatom nincs, évek óta vágyakozom minderre, de soha semmi nem változik.

Soha nem tud ez a vágy nyugton hagyni, mert soha nem vár egy lány, aki tudom, hogy csak az enyém és imádjuk egymást. Vagy tőle megkapnám azt amire vágyom. F



2014. ápr. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
ne hagyd, hogy az állati ösztöneid irányítsanak, nem szexi
2014. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lábfétis nem kielégíthetetlen vágy csupán egy nagyon kicsi plusz.

Ne ez irányítson és ne ez legyen legyen a legelső, valamint legfontosabb dolog amit egy lányban keresel.

2014. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ahogy írja az utolsó! Pontosan így kell cselekedni!
2014. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A lábfétis nem kielégíthetetlen vágy csupán egy nagyon kicsi plusz.

Ne ez irányítson és ne ez legyen legyen a legelső, valamint legfontosabb dolog amit egy lányban keresel."



Persze, csak ez rohadt nehéz egy lábfetisisztának, akit óvodás kora óta a lányok lába érdekel. Aki nem ilyen érdeklődésű, az el sem tudja képzelni, milyen erősen lehet vágyakozni a lábak iránt... Azt szoktam mondani, hogy úgy kell ezt elképzelni, mint az átlag férfinál a mell-imádatot. Mindenki imádja a melleket, és ha a lányok ennek nem lennének tudatában és nem hagynák, hogy a fiúk játszadozzanak velük, akkor ti ugyanúgy szenvednétek. Aki lábfetisiszta, az egyszerűen más lapot húzott. Csak annyi a különbség, hogy mi kevesebben vagyunk.


Most mondhatnád pl. bárkinek, hogy "a mell/fenék csak egy kicsi pluszt ad a szexben, ne ezt nézd mindenhol", mégis a gyakorlatban ez érdekli a lányokban leginkább a fiúkat, közmondásos, hogy "a férfiak csak a melleket bámulják /mind ugyanolyanok/nekik csak nagy csöcsök kellenek" stb. Te azért beszélsz könnyen, mert a te fétised -felteszem, mell-párti vagy- "érthető" és értik is, és odafigyelnek erre mind a fiúk, mind a lányok.


Annak viszont már nincsenek a lányok tudatában, hogy a balettcipőikkel meg a tangapapucsaikkal meg a harisnyáikkal milyen óriási mértékben ingerlik az erre fogékony fiúkat. Azt hiszik, az csak egyszerűen "szép" vagy "vonzó", egy "kicsi plusz", ahogy te is írtad, de nem olyan "nagyágyú", ami instant merevedést és fantáziálást okoz és amiért bármit megtennének a fiúk és amit ugyanúgy ki lehet hangsúlyozni, mint a melleket.



A melleket nem véletlenül takarják el mindenhol. A nőket a kultúra kötelezi arra, hogy ne tegyék közszemlére az izgató testrészeiket, hisz azzal ingerelnék a férfiakat, akik agresszívvá válnának, ha a vágyuk kielégítetlen maradna. Egy lábfetisesnek a meztelen láb hasonlóan "szeméremsértő", izgató, csak ő nem emel ellene szót és nem ezzel kezdi a pettinget, mert ez jórészt ismeretlen a lányok számára. Sajnos. Úgyhogy próbáld magad egy napid egy lábfetisiszta helyébe képzelni, vagyis képzeld azt, hogy a (fél)meztelen lábak helyén (fél)meztelen melleket látsz, mielőtt tanácsot adsz.



Kérdező: ahogy gondolom az írásomból is kitűnik, százszázalékosan megértelek.

2014. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 - Igen, 100%-ban így van, ahogy írod.
2014. máj. 25. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van a 4-es válaszolónak.

Nagyon nehéz az utcán létezni és a mindennapi dolgokat intézni, úgy, hogy állandóan szép női lábfejek, talpak hemzsegnek mindenhol, és egy soha be nem teljesülő vágy ,hogy az ember megcsodálhassa őket közelről, vagy belélegezhesse a gyönyörű aromát.

Nyilván ezt nem lehet kommunikálni senkinek sem.


Én azért is gondoltam, hogy kiköltöznék tanyára, vagy erdőszélre, vagy egy északi országba és akkor megszűnne ez a késztetés.

2014. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A többi nap is borzalom, de a mai... Szép lábak és cipők, papucsok mindenhol... Sokszor csak azért megyek be egy-egy sorba egy boltban, kerülök meg valamit még párszor, hogy lássam mégegyszer azt a lábat. Nagyon befolyásolja a mindennapokat. Nem akarok egy hegy tetejére költözni vagy bezárkózni a lakásba, hogy ezeket ne lássam, de így élni sem lehet. :/
2014. júl. 20. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress egy barátnőt, valahogy csak tudnál találni egy kapcsolatot.
2014. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben még 23 éves voltam, most már lassan 24. 24 év nem volt elég barátnőt találnom. Egyszer sem volt, még csak egy percre sem. (Barátok szintén nem voltak soha.)
2014. júl. 20. 19:39
 10/11 anonim válasza:
Bocs, de ez csak ráfogás, hogy ezért nem lehet barátnőd, vagy emiatt neked nehezebb a dolgod.. A többi férfinak más fétise van, nem vagy te ettől rosszabb.. Ha egy nőnek ez problémát okoz, akkor ő a beteg és nem te! 24 évesen meg baromira ráérsz csajozni, nem árt, ha van, de később majd rájössz, hogy az is baj, ha van:). Mint az összes többi férfi észreveszed, hogy a "szomszéd nője mindig zöldebb", vagyis jó lenne minden nap másik nő..
2014. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!