Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már, nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már, nem bírok nyugodtam létezni az utcán, boltban, bárhol? Mit tegyek, hogy ne kínozzon ez a vágy a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Lábfétisem és kielégítetlen vágyaim vannak, barátnőm, semmiféle emberi kapcsolatom nincs. Jobbra nézek, boldog pár, balra nézek csinos lány balerinában és harisnyában, ami számomra különösen izgató, de nem érinthetem meg. Mindenfelé boldog emberekbe, párokba és csodaszép lányokba futok bele, akik mintha csak direkt öltöznének úgy, vagy direkt vennének fel olyan cipőt ami tetszik, hogy engem kínozzanak. Nem bírok úgy kilépni az utcára, hogy ne érezném, hogy jelentéktelen vagyok mert 23 évesen semmi emberi kapcsolatom nincs, évek óta vágyakozom minderre, de soha semmi nem változik.

Soha nem tud ez a vágy nyugton hagyni, mert soha nem vár egy lány, aki tudom, hogy csak az enyém és imádjuk egymást. Vagy tőle megkapnám azt amire vágyom. F



2014. ápr. 13. 13:30
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak a női kézfejekkel :) Nem is nagyon ment a szex az ezirányú vágyaim kiélése nélkül.


A barátnőkeresés meg egy hosszabb folyamat. A leírásod alapján te egy tipikus unalmas figura vagy. Ha magadat így aposztrofálod, mit vársz a nőktől?

Próbálj ki új dolgokat, érezd jól magad, a többi menni fog!! Hajrá!

2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!