Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért maradt abba a mensim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradt abba a mensim?

Figyelt kérdés
Nyolcadik előtt jött meg, most kilencedikes vagyok. Eddig úgy volt, hogy 6 napos volt, és olyan 14-16 naponta jött meg, és elég gyenge volt. Legutóbb márc. 10-15ig volt. Sokkal erősebb, mint szokott. Majd kimaradt 25 nap, és utána volt 3nap, amikor megjött iszonyatosan gyengén. Általában betétet használok, de most tamponra váltottam. Alig véreztem,és most meg semmi.ötletek?

2014. ápr. 13. 14:17
 1/6 anonim válasza:
menstruálj gyakrabban
2014. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bármitől

keresd fel a nődokid!

2014. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz.
2014. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyeseknél több mint 1 év kell, hogy rendesen beálljon. De lehet akár nagy fogyás is az oka.
2014. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogytam. Elvileg a stressztől is lehet, nem?
2014. ápr. 13. 21:04
 6/6 anonim válasza:
Igen lehet a stressztől is,ha meg attól van akkor próbálj minnél nyugodtabb lenni!
2014. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!