Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fenn maradt a hőm az utolsó...

Fenn maradt a hőm az utolsó "mensim" óta! Lehet, h mégis baba van, de a teszt nem mutatja? Későn fogant?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utolsó mensim csak 3 napig tartott (júli 15-17.), egyébként 5-6 napos és gyengébb volt. Vettem tesztet, de nega lett. A hasam alja fel van puffadva hetek óta és szinte semmitől nem megy le!!! És folyamatosan hőemelkedésem van! Amúgy nem hőmérőzök, csak néha szoktam nézni, de sosem reggel! Napközben már érzem, h égnek a szemeim ...és akkor már tudom, h fenn van a hőm! Most mértem: 37,1 (legkevesebb 36,8 volt)!!! Mi ez? Már szinte a következő ciklusom közepe-fele lennék!!! A hasam alja is néha fájdogál, alul középen ... még nincs babánk! Légyszi segítsetek!!!! Miért nem ment le a hőm? Ill. járt már úgy valaki, h babás volt, de nega teszttel? Annyira nem értem én ezt!!!?? Köszi előre is!
2009. júl. 31. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

a hőt nem szabad mérni napközben, mert azt már befolyásolja, hogy járkálsz, leülsz , felállsz, stb... ezekkel hőt termelsz és ez nem valós már. azt minden reggel azonos időben kell mérni, felkelés előtt. napközben nekem is magasabb a hőm.. ez nem jelent semmit.

szerintem nem vagy terhes, mert ha az lennél kimutatná a teszt!

mérni reggel azonos időben. akkor alacsonyabb lesz, meglátod.

2009. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én hasi UH-n is voltam ilyen tünetekkel, de semmi oka nem volt. a napközbeni hő tényleg nem jelent semmit... lehet, hogy a szervezeted most készül a nagy eseményre (t.i. a köv. hónapban beköltözés várható :)) nálam legalábbis lehet, hogy ez történt...
2009. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze türelmesen várjuk a gólyát, csak furcsa ez a "hőemelkedés", mert alap esetben, ha nem vagyok se beteg, se semmi, akkor olyan 36,2 szokott lenni ... de régebben sosem figyeltem meg, h napközben felemelkedne a hőm! Nem vagyok vmi nagy rutinos ebben! :-)
2009. júl. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!