Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 éves fiúk milyen testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves fiúk milyen testalkatú lányokat szeretnek?

Figyelt kérdés
Pl.: vékony, magas, pici, duci, vagy nagy mellű stb.

2014. ápr. 13. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez miért lenne korfüggő? Most komolyan...
2014. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más tetszik
2014. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel a vékony, magas nagymellű, barna hajúakat.

De az tény, hogy ahány ember annyi ízlés.

2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaimat és magamat beleértve úgy általában azokat szeretjük akik nem gebék de azért elég vékonyak, és a mellük meg nem olyan nagy hogy lógjon, de nem is kicsi, hanem viszonylag nagy és feszes, tehát leginkább a sportos testalkat jön be. De emellett el kell hogy mondjam, hogy sokan vannak akiknek más jön be, meg aztán nekem is ez a favoritom de amúgy én a nagyon vékony kismellű csajokat és a kicsit ducibb csajokat sem vetem meg, ha szép az arcuk, meg csak szex szempontjából nem, de egy kapcsolat terén azért rohadt sokat számít a belső is, lehet egy csak igazi bombázó akit 1000-ből 1000-en megd*gnának ha nagyon rossz belsővel rendelkezik úgysem fog senkit hosszú távon megtartani.
2014. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mell mindegy, kis felesleg az csak előny :D alacsonyság is
2014. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sportos


most ha mindenki azt írná, hogy magas, akkor nőnél hirtelen 10 centit, vagy mi???

2014. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!