Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak mindig bejön egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mindig bejön egy fiú?

Figyelt kérdés
Most mondták nekem lányok hogy nekik szinte mindig bejön valaki, ezért felesleges ráhajtani az egyik barátnőmre (akinek szintén bejön egy srác...). De ha ezt a logikát követjük akkor nem lenne értelme csajozni, mert a csajnak bejön a srác és vagy összejön vele vagy nem, fiúknak meg semmi értelme hogy ha bejön nekik valami, úgy is nagyon kicsi az esély hogy annak a csajnak pont ők jönnek be. De ez most így elég hülyeség szerintem, most hogy van ez egyáltalán?

2014. ápr. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes hajtani rá, ha jobban nézel ki, mint aki éppen bejön neki.
2014. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez képlékenyebb ennél, amúgy nekem is mindig van valaki, aki tetszik épp, de attól még ha bepróbálkozik egy új srác, és ő is tetszik nekem, akkor át tud "váltani" :D
2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1., ez nem így van egyáltalán szerintem (személyes tapasztalat)
2014. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg, a lányoknak nem csak egy fiú jön be, ahogy a fiúknak sem egy lany. Párt nem (csak) a külső tulajdonságaik alapján választunk, egyebkent, valahogy ugy mukodik hogy a külső megfog, a belső megtart. Szoval ha nem is jössz be annyira külsőre egy lánynak, mint az, akiről a barátnőinek áradozik, leht hogy ha megismer, jobban fogsz neki tetszeni azert, aki vagy. Mellesleg: 18 vagyok, fel eve van baratom, aki külsőre es belsőre is tokeletes nekem, megis ha szembe jön egy >olyan< srac, igenis Megjegyzem magamban, hogy azta (es itt egy k betűs szo ami nem ment at a tragarsagszuron)


ugyanakkor ha a barátnői azt mondták, nem érdemes Nála próbálkoznod, az lehet hogy azert van, mert elmondtak neki hogy tetszik neked, o pedig azt mondta, hogy "fujj, a Pisti tele van pattanással es hangosan ragozik, tudod mikor kellene". Szoval meg akarnak kímélni a csalódástól. De ettől fuggetlenul azzal, ha megpróbálod, nem vesztessz semmit.

2014. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szoval ha nem is jössz be annyira külsőre egy lánynak, mint az, akiről a barátnőinek áradozik, leht hogy ha megismer, jobban fogsz neki tetszeni azert, aki vagy."

Na, ilyesmire még nem volt példa a világtörténelem során.

2014. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön be épp valaki. Nekem se, barátnőmnek se jön be perpill senki és nem érzem magam gáznak amiatt, hogy nem ismerek olyat aki most tetszene :) Van amikor van fellángolás valaki iránt, aztán meg kiábrándulok belőle. 17L
2014. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez szerintem nem igaz, nekem legalábbis most egy fiú se tetszik, de lehet én vagyok ilyen kivétel
2014. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5, de, volt. Nyilvan elvarunk egy bizonyos szintű igenyesseget, ki ezt, ki azt, de azert, mert nem "gyonyoru" valaki, meg nem fog egyedul meghalni. Nekem is vannak emberek, akiket bottal sem piszkalnek meg, barmennyire is szep a lelkük, de felteteleztem, hogy a kérdező nem ilyen. Ezesetben pedig igen is próbálkozzon (ha megis ilyen, akkor is próbálkozzon, csak mondjuk ne az iskola "szepsegkiralynoinel". Ismerek egy bottal sem megpiszkalando gyereket akinek összejött a dolog.)
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem is vannak emberek, akiket bottal sem piszkalnek meg, barmennyire is szep a lelkük, de felteteleztem, hogy a kérdező nem ilyen."

Na igen, de nektek lányoknak a fiúk nagy része ilyen.

2014. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!