Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen jellegű időt (időjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen jellegű időt (időjárást) tartotok a legromantikusabbnak, valamint egyedül milyen időben érzitek legjobban magatokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha kinéztek az ablakon, stb.
2014. ápr. 13. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a verőfényes napsütést szeretem, nem kell sok ruha és a napfénytől sokkal jobb a kedvem is :)
2014. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17-19 fok, eső, de szélcsend, néha el is állhat, de az ég maradjon borult Lehetőleg. Ja es kernek hozza egy osztrák kisvárost sikatorokkal es kávéházakkal, macskaköves utcakkal. Ha nincs keznel, Pecs is megteszi. Egyedul is, romantikazni is ez a kedvencem :)
2014. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a mostani időtől egy kicsit fényesebb időben szeretek mozogni, amikor bejön a nyár a kora reggelek olyannyira más földrészre visznek gondolatban mintha nem is Miskolcon élnék, hanem valahol máshol.


Szerelni is a legjobb hűvösebb szelesebb, szép napos időben, amikor a levegőn érzem hogy lemegy a tüdőm aljáig, olyan friss

21F

2014. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasimmal vagyok pont nen érdekel milyen az idõjárás, vele minden romantikus :)

Egyedûl a szeles idõt imádom amikor nem süt a nap se, de csak úgy ha a szabadban vagyok.


19/L

2014. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Legromantikusabbnak én is a napsütéses időt tartom amikor a napot hol eltakarja egy bárányfelhő, hol nem és gyengéd szellő fúj. Vagy éjszaka telihold és tiszta, csillagos égbolt.


Egyedül viszont a teljesen koromsötét felhőkbe borult eget szeretem (nappal) vagy az esti zivatart hatalmas villámokkal.

Furcsa. :)

2014. ápr. 13. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Eső és eső. :D
2014. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Romantikus:

-Tavasszal: zápor elől bebújni valahova, majd napsütésben tovább sétálni, 18-22 fok.

-Nyáron: forró nyári nap után a Balatonparton, naplementét nézve sétálni, leülni a padra, 28-32 fok.

-Ősszel: egy ködös reggelen sétálni az erdőben, 12-15 fok.

-Télen: hóesésben, szélcsendben, akárhol, 0 foktól lefelé. :)

Magam, valahogy ilyenkor érzem a legjobban (egyedül). Mert kettesben még nem voltam lánnyal. :D :( 19/F

2014. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ahol megállt az idő ***** válasza:

A legromantikusabb szerintem a téli időszak, mert akkor hideg van és így még jobban esik hozzábújni a párodhoz.:)

Az esős időt nem szeretem, magányosabbá tesz.

2014. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ASOT ***** válasza:
100%
28 fokos meleget szakadó esővel! Ronggyá ázva mikor hazaérünk és bedobva magunkat a zuhany alá....
2014. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: ezeken kívül szeretem még a zivatarokat, az esőt amikor dézsából öntik, a szelet, mert lehet sárkányt eregetni, a hóvihart, hófúvást, a csendes éjjelt, derült éggel csillagokat nézve, vagy amikor a telihold bevilágítja a bárányfelhőket. Szinte mindent. Az egyetlen, amit nem preferálok, az az 1-2 fok, amikor eső vagy havaseső esik és minden tiszta latyak, sár és olvad.
2014. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!