Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is egyedül érzi magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés
Nincs se párkapcsolatom, se barátaim. Ti hogy élitek ezt túl? Már nem is emlékszem, hogy mikor kaptam egy ölelést bárkitől is. A családtagjaim is csak akkor ölelnek meg, ha én mondom, hogy igényelném. Másoknál is így van? 23/L

2014. ápr. 13. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt majd mindjárt megrohamoznak privát üzenetekkel.
2014. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még a családtagjaimmal sem ölelkezem. Egyébiránt velem itt vannak a hangok akikkel jól elvagyok.
2014. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3 év 8 hónapja pontosan.. Elvesztettem úgymond a testvéremet, azóta rohadt magányosnak érzem magamat, ha ez boldogít lásd nem vagy egyedül.
2014. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem is kicsit. 17/F
2014. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
főleg így ma este
2014. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:

Hát akkor nem vagy egy szupersztár.

De sosem lehet összehasonlítani a párunk jobb esetben szerelmünk ölelését és mondjuk édesanyánkét. Más a kettő.


23 éves vagy menj ki , élj! minél többet bánkódsz ezenm annál mélyebbre süllyedsz majd benne, és kimászni a gödörből mindig nehezebb mint beleugrani.

Túlzottan elzárkózol , próbálj meg nyitni az emberek felé.


de ne úgy kezd h levetkőzöl meztelenre és végigfutsz a Fő úton.

2014. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A pszichiáterünknek igaza van! Kedves 6-osnak.


Egyébként sokszor érzem magam egyedül pláne otthon mivel a kutya sem vár haza. Szüleim nem élnek már, testvérem sem él már, barátnő 3 éve nincs, barátokban igencsak szűkölködök. Csak kollégák vannak de abban ki is merül.

2014. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan élem túl?

Hétfőtől vasárnapig mindig van valami betervezve.

Előre kell gondolkodni.

Senkid sincs?

Ha gondolod írhatsz privátot, válthatnánk pár üzenetet.

Nyugi nem harapok. :)


26/F

2014. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van konkrétan.Hogy élem túl?Elmondom neked,engem a zene éltet komolyan,anélkül már nem tudom hol lennék,a másik a családom.Megfogadtam,hogy a családomért küzdök,és értük csinálom az egész életet már.Nekem sincs se párkapcsolatom,se barátaim.Néha nagyon szar és magamba zuhanok,olyankor nagyon rossz dolgokat gondolok,aztán mikor belegondolok mások sorsába és életébe,rájövök,hogy az enyémnél sokkal rosszabbak azok,és nekik milyen lehet... :/

Én sem emlékszem mikor kaptam ölelést utoljára,talán a tesómtól pár hete.Azért írom így,mert nekem az is nagy dolog,ha valakit megölelek,nagyon nehéz ez.Engem nem igazán szeretett soha senki,talán ezért is van ez.

Nem tudok vele igazából mit kezdeni,élem az életem ahogy tudom aztán lesz valami...

22/F

2014. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

100%-ban egyezem a kérdezővel. 23/F

Merre laksz, illetve inkább mennyire messze? Merthogy messze, az biztos. :(

2014. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!