Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk is tudnak? (Többi lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk is tudnak? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Tegnap össze vesztünk és csak ültünk csendben az ágyon, aztan oda "ugrott" hogy ne haradjak rá,sajnája aztán nem láttam elsőnek hogy sír mert ölelkeztünk aztán a melkasára feküdtem és láttam hogy folyik a könnye letöröltem és aztam csókot aztán ugyan úgy ölelkeztünk de akkor is hallodtam hogy sír én is elkeztem mert tudtom hogy hülyeség volt ez a vita stbi stbi... én 15 vagyok ő 16 éves

és azt szeretném kérdezni hogy a fiúkat is megtud viselni egy vitatkozás ennyire hogy sír?


2014. ápr. 14. 08:34
 1/10 A kérdező kommentje:
ne haragudjak rá * aztán csókot adtam
2014. ápr. 14. 08:36
 2/10 anonim ***** válasza:
hallod miért a fiúk nem emberek? nem érző lények? uram isten miért kell ennyire valami érzéketlen fsznak beállítani a fiúkat? igen sok van de vannak normálisak vannak akik érzékenyebbek is mint pl én. 16/F
2014. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem gondoltam azt csak szoktunk veszekedni és nem szokott akkor sírni.
2014. ápr. 14. 08:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Naná, csak a legtöbben nem mutatják ki, nem sírnak, mert "gáz, egy férfi ne sírjon", pedig ez nagy baromság.
2014. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de, hidd el, őket is ugyanúgy megviseli. Nekem az okoz legnagyobb fájdalmat, ha sír miattam; a barátom is érzékenyebb-
2014. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha elkezded lebontani a bőrt a mellkasáról, látni fogod, hogy odabent fémlemezek, huzalok meg áramkörök vannak. A kiborgok köztudottan nem tudnak sírni, mint ahogy érezni sem. A barátod valószínűleg egy lány, aki jól álcázza magát.
2014. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg tud viselni. Ha nem érzelmi fatuskó akkor ez normális. :)
2014. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem! a fiúknak nincsenek érzelmeik, mi csak dugna akarunk! -.-"
2014. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dugni
2014. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó nem kell egyből bunkózni, csak furcsáltam mert többször is szoktunk veszekedni és olyankor nem sírt
2014. ápr. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!