Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki megtetszett tavaly most 6.-os vagyok aztán elkezdett járni egy lánnyal ezért észrevettem h az egyik fíúnak megtetszettem olyanokat mondott nekem hogy szép vagyok meg hogy megakar ölelni aztán egy ideig folyton csak rá gondoltam utána rájöttem hogy nem több mint egy kis perverz hülye ezért ismét folyton csak a másik fíúra gondoltam akit egyébként Botondnak hívnak év elején azt hittem tetszek naki aztán persze ismét elkezdett jár ni valakival 1 hete szakítottak és a következő nap már ugyanazzal járt akit az eljén említettem Timivel mot nagy titokban akarja tartani de én megtudtam és nem mondhatom el senkinek nem az izgat h nem tetszek neki csak az hogy hogy lehet arra képes h egyik napról a másikra mással jár mostmár nem tudom mit higgyek pedig még mindíg tetszik de nem akarok járni vele mert velem is ezt csinálná csak kihasználna de ugyanakkor irigy vagyok a másik lányra vagyis Timire remélem értettétek 11/L
2014. ápr. 14. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Dáááácukker
2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Felejtsd el, mert ahogy mondtad csak megbántana.

2: Ennyi idősen ne ilyennel törődj Ez legyen a legkisebb gondod.

3: Tanulj meg helyesen írni.

2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél szerelmes!
2014. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy nálunk mindenkinek van vagy volt már pasija csak nekem nem egyébként köszi a válaszokat
2014. ápr. 14. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy a mondatok hol kezdődnek meg fejeződnek be az hibádzik. :D Egyébként egy fiú ebben a korban csak nem szerelmes igazából, csak próbálgatja az egóját, amit most csiszol, hogy a jövőben szép lányokat szerezzen magának, de akkor se valószínű, hogy szerelemes lesz, inkább csak a nemi vágy fűti. Az irányodba komolyan érdeklődő fiúkat tartsd figyelemmel. Még el kéne tellenie egy pár évnek míg lesz elég tapasztalatod, hogy meg tudd különböztetni az igazit a hamistól.
2014. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne azért pasizz mert mások is pasiznak. Valószínű aki ijen korán kezdi 16 évesen már 2 gyerekes anyuka. Na az nem menő.
2014. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!