Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adni fogtok nekem tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adni fogtok nekem tanácsot hogy ne legyek naiv kislány?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy tőlem 10 évvel idősebb férfival. Olyan korosztályba tartozunk ahol ez már szerintem nem számít soknak sőt, nem is látszik.


Ő komoly kapcsolatot szeretne és természetesen én is.

Még nem találkoztunk, csak a világhálón beszélgettünk, ő ugyanis külföldön él. 1 hónap múlva ér haza ami még kicsit odébb van így biztosan nem sietünk el semmit.

Viszont kamerán keresztül beszélgetünk, és olykor olykor mond hülyeségeket amiket nem tudom hova tegyek de mondok párat: *hmmm szivesen felfedezném a huncut fantáziád

*kiváncsi lennék hogy mi indit be igazán

*kiváncsi lennék hogy milyen perverz dolgaid vannak

*szeretnéd ha felfedezném minden porcikád a kezemmel és a számmal?

*juj de kis édes vagyhuncut pofi

élöben izgalmasabb lenne

s akkor kiélhetném rajtad a piszkos fantáziám

*Jól áll a szádban az üveg

* húzd fel a pólód



meg eljátssza hogyan puszilná a mellem.



Helyes pasi de nem tudom hogy ezek nála mit jelentenek?

Én nem adok neki ilyesmi jeleket, ő csak így kérdez esetleg beszól valami hasonlót.

Mondtam neki hogy beszélhetnénk másról de szerinte az alapok ráérnek ne lőjük le hamar.

Az egész pasi fura ezen a szinten.


2014. ápr. 14. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra számít, hogy majd megk*fél mikor haza jön. Szerintem nem akar komoly kapcsolatot. :/
2014. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd a srácot...
2014. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nagy a szexuális éhsége és egy kicsit perverz, attól még akarhat komoly kapcsolatot...A kérdés az, hogy csak erről akar beszélni vagy érdeklődik? És nem udvarissági érdeklődés-e , hanem őszinte?
2014. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen arra megy ki a játék, hogy ha hazajön legyen kivel dugnia...mintha magamat olvastam volna :D
2014. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Körülbelül ennyi kérdés volt pár óra alatt. A többi amit beszélgettünk az teljesen másról szólt. A baj hogy nagyon tetszik. Viszont nem fogom magam könnyen adni. Eddig két komoly kapcsolata volt. Viszont volt kb 20-30 nővel +/- 5 mivel régóta külföldön dolgozik. Viszont elmondása alapján szeretne meg komolyodni.
2014. ápr. 14. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastalak, az merült fel bennem, hogy mégsem stimmel a korosztályotok. Mármint írtad, hogy a ti korotokban már nem számít ez a 10 év, de ahogy elnézlek, számít. Eléggé kislánynak tűnsz.

Beszélhettek szexről, miért is ne? Viszont nekem úgy tűnk, hogy az egész szex témát kerülöd, amit nem kéne.

Viszont, nem lehet csak szex a témátok, mert ugye párkapcsolat lenne ez, nem pedig dugópartnerség:

"szerinte az alapok ráérnek"

2014. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piriiiiii ***** válasza:

Komoly kapcsolatot szeretne???

MUHAHAHA.

2014. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik akkor mi ez a hülyeség, hogy nem adod magad könnyen ?? Miért nem? Hidd el, ha csak átakar menni rajtad, akkor ha 2 hónapig húzod az agyát, utána is elfog tűnni, csak neked még szarabb lesz, mert elkezded megkedvelni. Viszont ha már az elején lefekszel vele és ő többet akar akkor utána is többet fog akarni, de ha meg csak dugni akart akkor neked jobb lesz, ha már az elején tűnik el...


Én is nő vagyok, de sosem értettem ezt a "nem adom magam könnyen" logikát -.-

2014. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!