Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves tényleg kislány még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves tényleg kislány még?

Figyelt kérdés
Nem a testi fejlettségre, hanem az érzelmi, értelmi fejlettségre gondolok. Valahogy nem értem azokat a 16 éveseket, akik szerint a 14 évesek kislányok...-_-"

2014. ápr. 4. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nézd, én voltam 14, 16, és most vagyok 18. És hidd el, ebben a korban rengeteget számít az a pár év. Majd meglátod. Nem mondom, hogy nem képesek szeretni, mert nagyon is, de egy idősebb emberhez képest komolytalanok (nagy többségben).
2014. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy vannak kivételek. Nem mintha a 16 évesek nem lennének komolytalanok, sőt.
2014. ápr. 4. 21:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Pedig így van.....lehet hogy testileg fejlett de agyilag, szellemileg, értelmi szinten még gyerek, felelőtlen és éretlen sok szempontból....
2014. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Általában igen, de ez nem mindenkire igaz.
2014. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Azok még tényleg.

Ezt nem sértésnek kell felfogni mert ez a normális.

Nem kell nagylányt játszani ki kwll élvezni a gyerekkort de erre úgyis későn fognak rájönni.

2014. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kislányok vagyunk. Miért is ne lennénk azok? Gondolj csak bele: mi bennünk a felnőttes? Emellett:semmi. Már csak az is, hogy a többség küzd a tény ellen. Sőt, még az is a kislány mivoltunkhoz tartozik, ha valaki 14 évesen lefekszik valakivel. Bizonyítani akar: ő már felnőtt, ő már szexel. Pedig ez nem így működik. Ráadásul, ha megnézel egy 14 éves lányt: naiv, kíváncsi, hiszékeny. Ez majdnem minden 14 évesre jellemző, ahogy a nála fiatalabbakra is. A kislányság nem a kortól függ, hanem a tapasztalatoktól.

14/L

2014. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kimaradt:

Mi bennünk felnőttes? A testünk. Emellett: semmi.

2014. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen, kislány még. nyilván sem 14, sem 16 évesen nem fogod ezt még megérteni, a korodból fakadóan, és ez nem is baj. 14 évesen én is azt hittem, hogy de nagy vagyok már, 16 évesen meg hogy még nagyobb és érettebb. de kamaszkorban olyan változásokon megy át mindenki testileg, mentálisan és lelkileg, hogy hidd el, évszámban 1 év mentálisan kb 3 évnyi ugrásnak felel meg. éppen ezért tűnhet gyerekesnek egy 14 éves egy 16 éves szemében. aztán ahogy idősödünk, úgy lesz egyre kisebb a változás az életkorral mentális téren, és lesz egyre kisebb a különbség (pl egy 36 és egy 37 éves között). de ahogy írtam, ez teljesen rendben van, ez az élet rendje. majd rájössz, ha idősebb leszel. addig is éld a normális, átlagos 14 évesek életét, és ne akarj idősebb vagy felnőttebb lenni, mint ami. ha majd 24 leszel, visszasírod még a gondtalannak tűnő tini éveket :)
2014. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lehet kisfiú is. No de én ahogy az egyedfejlődésemre gondolok azt mondanám hogy 16 év volt amikor már felelősségteljesnek látom magam így visszanézve.
2014. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi a felnőttes? Lehet, hogy valakinek korán fel kell nőnie, gondoskodnia a családjáról vagy a beteg rokonáról, sokan felnőttként sem tesznek meg ilyet. Igen, egy 14 éves nem felnőtt, ne is akarjon felnőtt lenni, de a "hülyülés" és egyéb elfoglaltsága mellett lehet sokkal bölcsebb, érzékenyebb, intelligens, mint idősebb embertársai. Nem mondanám, hogy a naivitás korral jár. Hát ebben lehet "felnőttesebb". Nem feltétlenül lesz valaki "nagylány", mert szexel. Inkább idióta.
2014. ápr. 4. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!