Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki a szülinapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel fél évig voltunk együtt, de a nagy távolság miatt tönkre ment a kapcsolatunk és szakított velem. Azóta egyáltalán nem beszélünk, csak egyszer írt kb. egy hónapja egy üzenetet. Tudom hogy nem rég itt járt az én városomban és nem keresett meg. Ma van szülinapja és nem tudom hogy írjak e neki, vagy ha írok is akkor mit írjak. Nekem még mindig nagyon hiányzik és jó lenne hallani felőle valamit, de az nagyon rosszul esne ha egy hideg és távolságtartó levéllel válaszolna.
2014. ápr. 14. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
áh inkább ne. azok alapján amit leírtál
2014. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!