Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
nem szeretem ha valaki hisztizik vagy jelentéktelen dolgon megsértődik. nem szeretek vásárolni.inkább kutya mint macska.szeretem a növényeket és inkább fogdosok pl egy zacskót mint , hogy szemeteljek.útálom ha valaki "kockul" mikor beszélgetek vele. ha valakinek megigérek valamit igyekszem betartani. szeretek hülyéskedni és nem sértődök meg általában semmin. szerintem bátor vagyok mert minden hülyeségbe bennevagyok "nincs annál unalmasabb mint átlagosnak lenni" . nagyjából ennyi hány évesnek tippeltek ? mi a véleményetek ?
2014. ápr. 14. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14, 7/10
2014. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ha ez mind igaz akkor 20 körüli lehetsz és az ilyen lány nagyon jó lány.
2014. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

14 bahy 15

8/10

2014. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14, majd ha felnősz, akkor rájössz sokmidenre.
2014. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15 éves lehetsz. Most leírtál egy csomó jó tulajdonságot. De az éremnek nyilván van másik oldala is.
2014. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13-14 évesnek, a véleményem pedig, hogy fiatal vagy és majd később már neked sem lesz kedved hülyéskedni. Addig viszont élvezd a fiatalkorod.
2014. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WheneverYouWant ***** válasza:

18 alatt mindenképpen. A szemetelés meg a kockuláshoz való hozzáállást elég gyerekesnek tartom. Vagyis hogy azt hogy egy magadról írt pár soros jellemzésben ilyet fontosnak/mérvadónak tartasz...

a bátorságot még talán összekevered a vakmerőséggel...

azzal viszont egyetértek hogy átlagosnak lenni unalmas. Én is próbálok mindent a saját legjobb meglátásom szerint csinálni még akkor is ha az nagyban eltér a normálistól.

Ja és sokkal inkább macska mint kutya:)

2014. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16-17 vagy. És jó fej lehetsz, csak tagoltabban írj máskor.
2014. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 év körülinek tippellek.Az alapján,amit leírtál magadról elég szimpatikusnak tűnsz....Amúgy miért kérdezted ezt meg? :)
2014. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13-14 körül vagy
2014. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!