Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
nem szeretem ha valaki hisztizik vagy jelentéktelen dolgon megsértődik. nem szeretek vásárolni.inkább kutya mint macska.szeretem a növényeket és inkább fogdosok pl egy zacskót mint , hogy szemeteljek.útálom ha valaki "kockul" mikor beszélgetek vele. ha valakinek megigérek valamit igyekszem betartani. szeretek hülyéskedni és nem sértődök meg általában semmin. szerintem bátor vagyok mert minden hülyeségbe bennevagyok "nincs annál unalmasabb mint átlagosnak lenni" . nagyjából ennyi hány évesnek tippeltek ? mi a véleményetek ?
2014. ápr. 14. 21:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

15éves vagyok már pár napja

igazából csak kíváncsiságból írtam ki ezt a kérdést

2014. ápr. 14. 22:01
 12/12 anonim ***** válasza:
14, nem tudsz helyesen írni, el vagy magadtól szállva, hogy te milyen más vagy, pedig hidd el, pont ugyanolyan vagy, mint a többi 14 éves. Ez nem baj, csak ne gondolj magadról többet, mint ami vagy.
2014. ápr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!