Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon nem jövök be senkinek?

Figyelt kérdés

Rengeteg lány barátom van, de hiába próbálkozok bárkinél is, egyszerűen látom a tekintetükben hogy úgy rám sem néznének mint férfi nemű...

Tény hogy 18 leszek lassan de elég fejletlen vagyok. Nincs arcszőrzetem, sem lábszőrzetem, a testem minden szőrzete nagyonnagyon ritkás vagy egyáltalán nincs is. Alacsony vagyok, kicsit kövér is, kerek arcom van makulátlan bőröm és valóban nincsenek férfias vonásaim, de igyekszem a legjobbat kihozni magamból ha már a genetika így kiszúrt velem. Szerintem jófej vagyok okos is, gazdag és jólnevelt is. Lehet velem beszélgetni? Hogyan változtassak ezen, a konditerembe járáson, meg diétákon kívül, amiket már csinálok? 17F


2014. ápr. 14. 21:59
 1/8 anonim válasza:

Alacsony vagy és kicsit kövér?Folytasd az edzést,szedj fel izmot háj helyett(bár fele-fele arányban maradhat az is)és az összes lánynál te leszel a befutó.A makulátlan arc és gyér szőrzet inkább előny,mint hátrány.


Nyugtasson meg a tudat,hogy még mindig jobb helyzetben vagy,mint én magas,vékony fiúként.

2014. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ahol most vagy ott nem is lesz esélyed, mert nem tudnak úgy nézni rád. Mint mondtad. Kicsit meleg beütése van.:D Kezdj el ismerkedni máshol biztos lesz valaki akinek megfelelsz.
2014. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj pár évet. Ott a gazdagságod meghozza a csajokat. 17 évesen még mást preferálnak.
2014. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buj el valamerre.
2014. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom egyszerűen elképzelni sem hogy bárkinek is bejöjjek. Azt sem tudom hogy kezdjek hozzá. Egyszer meg akartam csókolni valakit de végül az sem jött össze mert besz#rtam!
2014. ápr. 14. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
legközelebb vegyél pelust lol.
2014. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen jó sok lóvéd, ahogy írták, ne félj, fognak jönni a nők, egyszerre akár 2-3 is...
2014. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"jólnevelt"


-bi-bíííí-p HIBA DeTeKtÁlVa

2014. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!