Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ismerkednétek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek olyannal akiknek csak 20 like van a profilképén?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre,én kedvelem a legkevesbé ezt a likeolgatós baromságot.

Sajnos ahogy viszont észrevettem elég sok lánynál ez ma már fokmérő.

Valamennyire logikusan,hiszen aki jó,népszerű pasi az kap vagy 50-et minden képére.

Ti ismerkednétek olyannal akinek csak 15-20 van,vagy levonjátok hogy "ez egy senki"?

18/F


2014. ápr. 15. 09:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Most megnéztem és láttam hogy nekem csak 24 van...:( xD

Egyébként én nem hinném hogy számít, én pl van hogy 2-3 hónapig nem írok és rakok ki semmit, így természetes hogy nem találnak meg a lájkbetyárok, főként hogy nem lájkolok vissza, szarni rá :D

19L

2014. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

24 like? Pacsi.:)


Az én aktivitásom is a beszélgetésre korlátozódik.

Még ígyy is van vagy 200 ismerősöm nem tudom minek.

2014. ápr. 15. 10:01
 13/27 anonim válasza:

Te jó ég! Tényleg vannak lányok, akik a like-ok számát nézik? Hihetetlen.

Igaz már 24 éves vagyok, ezekszerint öreg ehhez :D

Sajnálom, hogy a korodbeli csajok ez alapján ítélnek, de hidd el "15-20 like-kal sem vagy senki"! (Ezen kívül nem mindegy, hogy 200 közeli ismerősből, vagy 800 'ismerősből' 20 like)

2014. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok senki és persze arányaiban 200 ismerőstől kevesebb like fog jönni mint 500-tól.(az lehet az átlag) Nem ez idegesít hanem az ez alapján ítélés :(
2014. ápr. 15. 10:05
 15/27 anonim ***** válasza:
Végre nekem is válaszolt Jézus!! :D 6os voltam.
2014. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem a te korosztályod vagyok, de szerintem értelmesebb lányok nem ezt nézik. Engem pl kifejezetten zavar, ha a pasim, vagy jelöltem képét több csaj is lájkolta... De nem is tudom, hogy a mostaniét hányan, mert nem ez érdekel. :) Sőt az se baj ha nincs fb-je, de ha mégis van, akkor meg inkább minél kevesebbet rakjon ki magáról :) Rólam se lehet sokmindent megtudni az adatlapom alapján...
2014. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Igen. Természetesen. Tegyük hozzá, hogy lesz*rom a facebookot teljes mértékben, alig használom, és nem ez alapján fogok válsztani. Ez hülyeség, ha 220 like-od van lehet, hogy még annyira sem érdekelnél, mintha 2 lenne.

15/L

2014. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, látszik, hogy mennyire "nem érdekel" téged a facebook meg a like mennyiség, szóval légyszíves ne játszd itt az álszentet. Egyébként nincs facebookom és magasról xarom le, hogy mi történik ott.
2014. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 PearlDiver ***** válasza:

A barátnőm legutóbbi profilképét 250-en lájkolták, de engem hidegen hagyna az is, ha 0 like érkezett volna. Ugyanis nem ez számít. Szerencsére többen gondoljuk így, szóval Kérdező, ne általánosíts, és keresd csak a normális csajokat.

24F

2014. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Dehogy érdekel! Inkább irritálnak a 54987984 like-os, divatoló, vicsorgó emberek.

A barátomnak nincs is képe magáról :D 17/L

2014. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!