Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ismerkednétek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek olyannal akiknek csak 20 like van a profilképén?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre,én kedvelem a legkevesbé ezt a likeolgatós baromságot.

Sajnos ahogy viszont észrevettem elég sok lánynál ez ma már fokmérő.

Valamennyire logikusan,hiszen aki jó,népszerű pasi az kap vagy 50-et minden képére.

Ti ismerkednétek olyannal akinek csak 15-20 van,vagy levonjátok hogy "ez egy senki"?

18/F


2014. ápr. 15. 09:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#18

Engem nem érdekel hogy másnak milyen képe van,mit likeol,mit rak ki.


A sajátommal azért kell fogllalkozni amit a kérdésben leírtam bár a válaszok azért megnyugtattak kicsit.

2014. ápr. 15. 11:26
 22/27 anonim ***** válasza:

Akinél ez a fokmérő, azzal miért akarnál bármilyen kapcsolatba kerülni? Komolyan, akinek annyira 2 bites a gondolkodása, hogy attól teszi függővé, hogy érdekli-e valaki, hogy a Facebook, Inc. által üzemeltetett egyik weboldalon a felhasználók milyen száma fejezte ki tetszését az illető feltöltött képével kapcsolatban, azzal értelmes ember *nem* akar semmilyen kapcsolatba kerülni, pláne nem párkapcsolatba.

Még mindig nem használom az oldalt, és remekül megvagyok, köszönöm!

2014. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Inkább azért kéne petíció, hogy az idióták ne vállalhassanak gyereket, nehogy még több idióta legyen a világban. Ha az egyén nem tud használni egy eszközt, az nem az eszköz hibája, hanem az egyéné. Aki ezt nem ismeri fel, az is hülye.


Döbbenjetek meg: nekem 5 lájk van. Naés? Életemben nem láttam olyat, akinek ez akármennyit is számított volna. Mi kommunikációra, információszerzésre és érdekes dolgok megosztására használjuk az oldalt. Hm, lehet ez azért van, mert eleve nem állok szóba idiótákkal?..

2014. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A világ legcukibb pasijának akit én ismerek enyémmel együtt van 4 lájkja. Na bumm.
2014. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát ez a leges-legviccesebb kérdés, amit az elmúlt hetekben olvastam! Köszönöm! :) :)
2014. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

ha a csaj ronda, akkor nem fog rinyálni


én így szopattam le egy ronda csajt, hogy még képem sem volt kint, szóval gondolhatod mennyire rusnya jószág vagyok, de legalább belül ezerszer többet érek, mint ezek a kirakatribizlinyávogó gépek :D

2014. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
hát az "így szopattam le egy ronda csajt" szöveggel tényleg bizonyítottad mennyit érsz belül. :D
2014. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!