Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Voltatok már férfi WC-ben?

Figyelt kérdés
Voltak bent férfiak? Nem zavarta őket hogy látjátok őket pisilés közben?
2014. ápr. 15. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Úúúúú, én rendszeresen! Nem tudom, ez milyen defekt nálam, de megnézem a kiírást, és bemegyek a férfibe, véletlenül. Összekeverem tudat alatt, vagy nem tudom. Pedig nő vagyok, annak is érzem magam, nincs identitás zavarom... Ha van benn pasi, akkor elnézést kérek és kimegyek. Ha nincs, akkor vagy észre sem veszem, csak kifelé jövet a férjem vigyorgó arcát látva esik le a dolog. Vagy ha van piszoár, akkor azért feltűnik és kijövök. A pasik vagy mosolyogni szoktak vagy fapofát vágnak ilyenkor:D
2014. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam,mert szórakozóhelyen tele volt a női wc,nekem meg már sürgős volt :D Nem zavart,kedvesen beinvitáltak,hogy nyugodtan menjek :D
2014. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úúú, egyszer egy tanulmányi versenyen egy idegen iskolában a feladatlap megírása után éreztem, hogy sürgősen el kell jutnom a mellékhelységbe. Mikor megláttam a WC feliratot, azt hittem sírva fakadok az örömtől. Esküszöm, egy női bábu volt az ajtón (vagy csak én láttam úgy). Beléptem, és egyből berohantam egy fülkébe. Hallottam, hogy valaki bejön. Gyanús volt, hogy nem hallottam a mellettem lévő fülke ajtajának nyitódását, de a lelkem már hugyozik. Nem tudtam hova tenni a dolgot, ezért inkább nem figyeltem oda. Mikor hallottam, hogy már egyedül vagyok, gyorsan kislisszoltam. Nem tudom, hogy nem vettem észre bemenetelkor, hogy közvetlen az ajtó mellett 3 piszoár sorakozott.

A szégyentől meghaltam volna, ha kifelé menet meglát egy srác, vagy akárki. :D

2014. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!