Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rohadtul szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rohadtul szar érzés (szerelem)

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulinkban aki tetszik nekem és egy osztálytársnőmnek...Szeretjük mind a 2ès ezzel az osztálytársammal

nagyon jó kapcsolatba vagyunk,de én mindig azt kívántam h bárki megtetszhet annak a fiúnak csak az osztálytársnőm ne...És erre másnap egy közösségi oldalon egésznap dumálnak:( Meg a suliba is:(

És annyira szar érzés:( Mert szerelmes vagyok abba a fiúba de miért pont az osztálytársnőmmel van?:( Most komolyan csak én lehetek ennyire szerencsétlen??Azt kívánom h mindenkivel lehet csak azzal a bizonyos osztálytársammal ne,és erre másnapra meg már ez van:( Nagyon féltékeny vagyok és mostis sírok...Mit tegyek?:(

(nemtudom h ez érthető-e így?)



2014. ápr. 15. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érthető, de ne legyél féltékeny, ez csak beszélgetés egyelőre, másfelől, ismered ezt a fiút? ha igen, annyira, hogy ismerkedés útján szerettél bele, vagy csak plátói?


voltak én is fiatalabb, el fog múlni... nem olyan biztos, h köztük lesz bármi is és az sem, h az a fiú kiérdemelné a szerelmed


másfelől egyet tanulj meg: mindig minden úgy lesz, ahogy lennie kell

2014. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg továbblépni, vagy csinálj valamit! Nem tudom hány éves vagy, milyen jóban vagytok az osztálytársnőddel. Ha nagyon jó barátnők, akkor örülj a boldogságának, te meg próbáld meg elfelejteni a pasit. Ha nem sikerül, várd meg, amíg szakítanak, utána hajts rá. Ha olyan jóban vagytok, majd meg fogja érteni.(de ne amíg együtt vannak)

Ha nem vagytok olyan nagyon jóban, te is nyugodtan menj oda a sráchoz, chatelj vele, lehet te jobban tetszenél neki. De csak ha nem járnak még hivatalosan. Utána már ne nyomulj annyira, csak mértékkel.(ha be is válik, csak akkor legyél benne bármiben, ha már nincs együtt a mostani osztálytársnőddel)Nyilvánvalóan amíg nem egyértelmű a vereséged. Aztán meg már keress másik pasit, és felejsd el amilyen hamar csak tudod!

2014. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha csak beszélgetett vele párszor, akkor szerintem az nem baj, nem feltétlen tetszik neki az osztálytársad
2014. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!