Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » össze lehet úgy törni érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze lehet úgy törni érzelmileg hogy valaki már nem képes szeretni talán a párját se?

Figyelt kérdés
vagy csak őt tudja vagy próbálja és senki mást nem.

2014. ápr. 16. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én kb csak a bnőm szerettem amúgy nem birom az embereket. szerintem mindig van kiút
2014. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem sikeresen összetört annyira a volt csajom úgyhogy jelentem, lehet nagyon is.

23/F

2014. ápr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Sztem nem. Ha már őiránta is így érzel, ott egyéb bajnak kell lenni.
2014. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. De ez se tart örökké, az idő segít.

Én 18-9 éves koromig szerelmes típus voltam, minden hónapban másba voltam szerelmes.. mióta egy fiú totálisan összetört, azóta érezni sem vagyok képes lassan 1 éve.

2014. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak akkor ha maga a párja töri össze
2014. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Költőnő?: Nem, ez ennyire egyszerűen működik. Ha úgy nézzük ez olyan mint a fizika. Az életösztön miatt idővel persze az egész emberi lény hajlik arra hogy a sebek begyógyuljanak, de kicsi a valószínűsége hogy 100%-os a gyógyulás és az se biztos, hogy jelentős. Ez is emberfüggő.
2014. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!