Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 32 évesen érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 32 évesen érzelmileg éretlen szeretni. Hogy lehet tanítani?

Figyelt kérdés

ugyanis számára a szerelem kimerül a féltékenységében, olyankor szid, de ragaszkodik hozzám én szenvedek, de ő is

amikor minden nyugodt, határozottan látszik rajta, hogy unja, nem tisztel, nem becsül(csúnyán beszél velem, vagy totál közömbösen).

ilyenkor eljutok a szintre, hogy szakítsunk

erre de ő annnyira szeret, ne hagyjam el, nem tud élni nélkülem.

szóval a szerelem szerintem egy kölcsönös egymás tisztelete, megértése, segítése, és az egy állandó, nyugodt dolog

nem egy ilyen harc, hogy egyszer le se sz*r máskor meghalna nélkülem

és ő nem látja magát kívülről

mit tehetnék

eszem szerint szakítsak, de a szívem szereti őt, de ez így szenvedés


2010. szept. 16. 11:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Rossz ezt mondani, de sztem ennek így semmi értelme, tudom, hogy nehéz, de ott kell hagynod, és erősnek kell lenned. Én 6 évig voltam együtt vkivel aki kb. ilyen volt mint a te párod a leírtak alapján és rettenetesen szenvedtem, de nem hagytam el 6 kerek évig.. mostmár bánom. Végül úgy hagytam el hogy már annyira kikészített, hogy attól függetlenül, hogy iszonyúan szerettem ezek után is, mégis aztmondtam neki, hogy ez így nem jó, én kilépek ebből a kapcsolatból. Erre ő aztmondta, ok. Rettenetesen szar volt. Azt hitte nem gondolom komolyan mert én is sokszor felvetettem neki ezt, de ezúttal komolyan gondoltam. Szerettem őt mégis elhagytam. 2 év kellett, hogy túltegyem rajta magam...
2010. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha nem akarja.

[link] november-január, hallgasd meg!

2010. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

köszönet :)

hallgatgatom

habár a páromnak kellene szerintem nem nekem....

2010. szept. 16. 11:36
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
HA neked a langyos szar jó, akkor csak üldögélj benne, de a helyedben nem pazarolnám a drága időmet arra, aki nem érdemli meg, keress olyat, aki igazán szeret, aki mindig megmosolyogtat.
2010. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Te látod jól a dolgokat, ez egész biztos hogy nem szerelem. Gondolom a párod kapcsolatfüggő, és azért kell neki valaki mert nem tud meglenni egyedül. Elég lelkiszegény ember lehet. Csak akkor becsül ha el akarod hagyni... most komolyan, tedd fel a kérdést... te ilyen életre vágysz? Mert ő biztos hogy nem fog változni. Nem fog magától megoldódni a gond, ha nem vagy boldog, tegyél ellene! Különben majd bánni fogod, hogy elfecsérelted a fiatal éveidet egy ilyenre. Viszont jó lenne tudni hogy mit szeretsz benne... szerintem te is kapcsolatfüggő vagy csak, nem őt szereted, hanem csak jó hogy van melletted valaki, azok alapján amit leírtál, nem jön le mit lehet egy ilyen pasin szeretni, aki le se sz@r.
2010. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

a jó tulajdonságai alapot adhatnak családalapításra

ezért próbálkozom vele

nem félrelépős típus pl.

nem az anyja nyakán él

szorgalmas, dolgos ember

csak ez az érzelmi intelligencia hiány a bibi

2010. szept. 16. 11:58
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted ha nincs érzelmi intelligenciája, akkor apának jó lesz? mit fognak tőle tanulni a gyerekek? ok, dolgozni fog és nem fog félrelépni (egy darabig...). de ezek még csak a gyerekek igényei. hol vannak a te igényeid? neked nem jár egy megfelelő társ, akivel jól érzed magad, akire felnézel, aki megbecsül téged? te nem élsz???
2010. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

Te kezdenéd el tanítani? Az már régen rossz szerintem..

Lehet, hogy csak te váltod ki belőle ezeket az érzéseket, más nő nem tenné. Nem feltétlen a cselekedeteddel, hanem szimplán a lényeddel. Nem vagytok egymáshoz valók.

Te egy gyerekkel jársz, ez nem kétséges.

Akarsz magadnak egy 30 éves gyermeket? Ugye nem...

2010. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy ez a "szívem szereti" dolog, meg az "ész" vs. "szív" szembenállás szerintem gyakran nem ennyire romantikusan feszült ellentét, inkább szeretjük ezt elhitetni magunkkal. Ez úgy történik, hogy a megszokott, kényelmet adó érzelmeinket betudjuk a "szívünk választásának". Mert a "szívünk" tuti biztos, hogy az érzelmeket választja, azt gondoljuk. Kérdezd meg a szíved, nem szeretne-e inkább szabadságot az érzelmi kötelék helyett.
2010. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez nem éretlenség, hanem lelkibetegség.
2010. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!