Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Miért nem tudnak a férfiak rám egy egyszerű barátként tekinteni?

Figyelt kérdés

A problémám egészen egyszerű: ha elkezdek beszélgetni egy sráccal, az esetek 90%-ban elkezdenek nyomulni.

Van barátom, boldog párkapcsolatban élek már több, mint 2 éve, viszont most megromlott a barátommal a kapcsolatom. Pontosan ezért, mert észrevette, hogy akivel csak beszélgetek, azt szó szerint magamba bolondítom.

Nagyon szeretem őt, nem szeretném elveszíteni. Viszont nem tudom, hogy mit tegyek. Barátnőm szerint ilyen a személyiségem, fogadjam el. De én ezt nem akarom.

Mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve!


2014. ápr. 16. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz srácokkal.
2014. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát, volt egy ilyen barátnő jelöltem, mindenkivel közvetlen...

meg megfogta egy srác kezét, közben nem járnak, azt mondta.

Meg tánc közben a hátsóját hozzám dörgölte.

2014. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Christian Death ***** válasza:

Ferfiak 90% magot akarnak vetni, nem lehet ferfi-noi baratsag szex nelkul..

maradek 10%: pap.homo

2014. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De éppen ezaz, hogy én nem teszek semmi ilyesmit, csak dumálgatok velük. Sőt, a barátomról is szoktam nekik mesélni, tehát tudják is, hogy foglalt vagyok, mégis próbálkoznak.
2014. ápr. 16. 01:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a te hibád, ahogy írta előzőleg is valaki. 90% bizony "magot akar vetni".


Nem létezik férfi-nő közti barátság, csak akkor, ha egyikük sem jön be a másiknak... Konkrétan nekem ilyen lány barátom egy darab van, de még ott is néha úgy érzem, hogy bejövök neki...


Az egyik fél mindig többet fog érezni és ehhez elég csak az, ha nem vagy bunkó velük. :)

2014. ápr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"De éppen ezaz, hogy én nem teszek semmi ilyesmit, csak dumálgatok velük. Sőt, a barátomról is szoktam nekik mesélni, tehát tudják is, hogy foglalt vagyok, mégis próbálkoznak."


akkor erre nem lehet mit mondani, nálam az ilyen piros lámpa.

És létezik fiú-lány barátság...

2014. ápr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat, én is pont ezt tapasztalom. Én is közvetlen, nyílt, mosolygós nő vagyok, és valahogy a pasik ezt felhívásnak veszik keringőre. Ráadásul szingli vagyok, így a pasik rögtön nyomulnak, alig tudom némelyiket elhessegetni. (pedig nem is vagyok fiatal és nem nézek ki lotyónak!)

Én szép udvariasan határozottan meg szoktam mondani az illetőknek, hogy igen, szingli vagyok, de nagyon jó pasinak kell lennie annak aki ezen változtatni akar. :))

2014. ápr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és 9-es!


Mégis mit mondotok mindig,mik a női jelek? Kedvesség,érdeklődés,mosolygás...


Ti pont ugyanezt csináljátok,nem csoda ha szerencsétlenek félreértik.

2014. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jajjjj ti szegény ártatatlan nőők micsoda probléma ez ,hogy egy csomó kan ugrál körbe benneteket,nem baj.. nyugalom az idő megy ti is öregedtek, majd elmúlik a szépség és lekopnak a pasik.
2014. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
A közvetlenség vörös posztó mkét nemnek.:)
2014. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!