Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexközben az para ha 1-nél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ysfjkj564 kérdése:

Szexközben az para ha 1-nél többször megyek bele 1 gumiba? Pl. ha egyszer megvolt és tovább csinálom azzal ami rajtam volt akkor mi van/mi lehet? .

Figyelt kérdés
kb. 1teljes menet nálam 45perc-1óra.. általában előjátékkal kezdünk de a második-harmadik élvezést, van hogy egy gumival oldom meg.. és ha esetleg bírok még egyet akkor cserélek. vélemény,tapasztalat??

2014. ápr. 16. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kifolyik oldalt és terhes lesz a nőd. más semmi :D


30+F

2014. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Se nem vélemény, se nem tapasztalat, inkább tény: nem rendeltetésszerű használat többször is beleélvezni egy óvszerbe, ugyanis ha már egyszer beleélveztél, nagyobb eséllyel fog kiszakadni. És akkor aztán ha megint beleélvezel, és azért gondolj már bele, három alkalomnyi sperma egyszerre kerül be a lányba... Hát én nem kockáztatnék meg ilyesmit..



De egyébként gratulálok annak a csajnak is, aki ebben a kétszeres-háromszoros használatban partner.

2014. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egy adagnak van hely a zacsiban.


nem érzed rosszabbnak a második menetet, mikor spermában mozogsz?

2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű fizika...


Egyrészt mozgás közben a cucc kijöhet oldalt, amit gyakorlatilag után belepumpálsz a lányba. Ami meg benne marad, a következő adagtól a gumi kiszakadhat, és akkor másfélszeres adagot belespriccelsz utána.

2014. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez tegnap történt először ezért kérdeztem..

az előjátékot alapból gumi nélkül csináljuk szóval a második után mentem bele még1szer a gumiba..

de para szóval ezentúl rendesen cserélem mint eddig. ^^

2014. ápr. 16. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!