Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon nyikorog az éxszijam...

Nagyon nyikorog az éxszijam nemrég cseréltük, többször rálett huzva de semmi. Pára van halál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidegben a gumi kicsit megkeményedik,azért nyikorog az ékszij. Kis szilikonnal fujd be,vagy ha nincs cseppents rá egy kis olajat,de ne sokat,mert akkor meg csúszni fog.
2009. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen el volt kopva az ékszíjtárcsa és hiába volt feszes az ékszíj mert leért a tárcsa aljáig és nem az oldalán feküdt fel és így csúszott. Eleinte úgy oldottam meg hogy széleseb ékszíjat vettem de későb már muszáj volt kicserélni az ékszíjtárcsát.
2009. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetes jelenség, szappannal szokták bekenni, akkor elhallgat, komoly. Az oka a régi kopott ékszíjról rárakódott gumi maradványok. És ne állítsd feszesre mert tönkreteszed a csapágyakat!
2009. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. okt. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!