Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy lányt, de nem lehet az enyém.. Már bárhogy próbáltam elfelejteni, nem megy, csak rá gondolok. Adjam fel, vagy harcoljak érte?
2014. ápr. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudunk miért nem lehet a tiéd... meghalt? elköltözött? esetleg más palival van már? Bűn hülye/ronda vagy?
2014. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az rohadtul nem tartozik ide, hogy miért nem. :D Azt kérdeztem, hogy hogy lehet kiszeretni valakiből, és ahhoz szerintem nem olyan fontos tudni, hogy miért nem lehet az enyém. De ha ennyire érdekel, azért mert hetero a lány, én pedig nem. (Gondolom most jönnek azok a kommentek, hogy "fúj, biszex". Azok ne is írjanak, köszönöm. :) )
2014. ápr. 16. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

System Settings > Emotions > Preset = Rhino


Azért a "Bacteria" beállítást nem javasolnám mégse.

2014. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Adjam fel, vagy harcoljak érte?" Akkor hogy a fa_szba nem tartózna ide hogy miért nem?! Miért vársz itt választ akkor?! ajj istenem, egyre több itt a hülye. És azzal hogy homo/bi valaki senkit nem izgat. De attól te magad még ökör vagy
2014. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó Isten gyere le. Nem értitek a lényeget.. :D
2014. ápr. 16. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
"Adjam fel, vagy harcoljak érte?" Te nem érted a saját kérdésed
2014. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kiszeretni csak idővel lehet belőle, adj egy kis időt magadnak :) járj el szórakozni és ismerkedj másokkal is :) meg hallgas sok zenét :) csak így lehet elfelejteni :) 17L
2014. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!