Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit vegyek fel buliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit vegyek fel buliba, hogy senki ne másszon rám?

Figyelt kérdés
Edzőcipő, ing???

2014. ápr. 16. 17:12
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

# 17 Csak a buliban néznek meg, a valóságban, mert én így hívom a hétköznapokat le se sz*rnak.

Nem kell irigyelni, se sajnálni, teljesen átlagos vagyok, mint már említettem.

Akkor a sportos öltözetnél maradok. A csadort meg azért hagyom, mert van pár külföldi is azon a bizonyos bulin.....

2014. ápr. 16. 17:32
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Köss magadra egy két hónapja napon érlelt Pálpusztai sajtdarabkát. :)
2014. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Jaj emberek! Ugye tudjátok, hogy a magyarok a legkreatívabbak?
2014. ápr. 16. 17:39
 24/32 anonim ***** válasza:
Bajúsz, szakáll :)
2014. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim voltak férfiként. De aztán olyan jól sikerült megoldanom, hogy a kutyának sem kellek.
2014. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
58%

# 14/22 Időpont ma 17:23


Ezt súgta valaki, vagy önerőből vagy ilyen hülye? Apukám, nekem több feleslegem van,mint 10 kiló,de ennek ellenére -akaratom ellenére is- feltudom hívni magamra a figyelmet olyan férfiak között,akikből csak azt nézné ki az ember,hogy a nagymellű,fitness alkatú lányokkal állnak szóba. Hozzáállás és önismeret,egészséges önbecsülés kérdése az egész.


Kérdező. Nálam az alapból kicsapná a biztosítékot,hogy ha engedély nélkül hatol be az intim szférámba szándékosan.

Tapogatás és hasonlók? 16 évesen volt ez menő,azt ne mondjátok,hogy ilyen még mindig van,mert sírva fakadok XD

6 éve nem járok discoba...

Közölni kell vele,hogy

1. Bocsi,de nem ismerkedni jöttem.

Ha nem tágít és még pofátlan is,mert taperolni kezd,akkor


2. odahajolsz a füléhez és torkod szakadtából ordítani kezdesz a fülébe,hogy SÜKEEET VAAAGY? NEM ISMERKEDEM!


Ha felocsúdott a halláskárosodásból és még mindig nem száll le,akkor nincs mese, pofon kell b.a.s.z.n.i.

2014. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Űrruhás szerkót
2014. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Költőnő? ***** válasza:
Árammal ellátott drótkerítés, cipőnek pedig használt kórházi kacsa:)
2014. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Csadort.


Mindegy, mert egy idő után rád másznak, tökmindegy, hogy nézel ki. Tudod, van az a piamennyiség, ami után már semmi nem számít.


Én farmer-tornacipő-ing vagy póló kombóban jártam, ohne smink, de mindig akadt egy-két jelentkező.

2014. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

26os: Nem hinném,hogy 16 évesen volt ez a "menő".... Mai napig a nagyobb szórakozóhelyeken ez megy,hogy fiú lány szinte egymásba, stb,stb de ha voltál diszkóba normálisba akkor gondolom nem kell ezt neked mondani.. Amúgy szerintem fiatalok körébe akik tényleg szórakozni akarnak ez a normális.. 85%uk kb ismerkedni megy ott meg ez megy.. Elmegyek diszkóba és ezt látni jobbra smárolnak balra, a csaj a csavo f@. szahoz nyomja magat, középen átkarolják egymást és ki se jönnek egymás szájából és szinte ilyen helyeken mindenki ezt csinálj. én is sztem te is engedtél anno ha már most nem, és még millió ember.. Nincs ebbe semmi furcsa.. 17-30 ig ez megy kb.. Főleg mikor meglátok olyan csajt,hogy ilyen koktélruha vagy hogy nevezik ezt ,épp,hogy eltakarja,harisnya, csizma,sima combok ,szép arc,jó illat és ilyenkor szabadul el a pokol a fiuknál. :D De bizonyára tudod ezt. :)


Kérdező: Ha átlagos vagy tökmindegy mert akkor is odamennek hozzád, ha jól nézel akkor pláne , ha nem akkor is van esély csak kevesebb... tehát fölösleges. :) Ha van barátod akk megértem,hogy nem akarsz ismerkedni ,meg,hogy rád"másszanak" de ha nincs akkor miért lennél elrontója? Lehet,hogy még jól is elsülhet nem??? Ha nincs barátod akkor engedj, ha túl erőszakos akk hagyd ott és ennyi.

2014. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!