Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ki akadna ha megcsókolnám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki akadna ha megcsókolnám?

Figyelt kérdés

Éppen az osztályunkla egy fellépésre készülünk és bécsi keringőzünk.

És nagyon tetszik a táncpartnerem és alig birom magam visszafogni hogy ne csokoljam meg. Az nagyon gáz lenne ha váratlanul megcsókolnám?


2014. ápr. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaitok elött? Szerintem ha megcsinálod számíts egy hatalmas pofonra. Igen, megharagudna érte.
2014. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát elég furán venné ki magát próbán, ha kettesben gyakoroltok akkor miért ne
2014. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sulek Péter ***** válasza:
figyu attól függ amikor úgy érzed nézz a szemébe és megkapod a választ ha tudsz olvasni a testbeszédről akkor látod hgoy akarja he nem akkor meg ne de látni fogod úgyis
2014. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pl honnan tudom hogy ő sem bánná? Milyen testbeszédet mutatna?
2014. ápr. 16. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ööö azért legyen eszed... tegyük fel, hogy neki nem tetszel, de ha tetszel, akkor se biztos, hogy ezt a közeledési módot preferálja... te megcsókolod, ő kiakad - na hogy is fogtok utána próbálni és fellépni? Ezzel csak kellemetlen helyzetbe hoznád magadat... én a helyedben várnék.
2014. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!