Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már a sírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a sírás kerülget, hogy a tizenéves kislányoknak nagyobb mellük van, mint nekem? 20L

Figyelt kérdés
Vékony alkat vagyok, mindig is az voltam, és kicsik a melleim. Kb 16 éves koromig szinte nem is volt mellem. Most is melltartó nélkül egy deszka vagyok. Melltartóban kétszer akkora a mellem, mint eredetileg, pedig alig hogy szivacsosat hordok. Erre látom, hogy a 14-15 éves tinilányoknak milyen szép kifejlett mellük van, amiről én kb csak álmodozok, így lassan 2x évesen. Hozzájuk képest alig látok magamon nőiességet. Ilyenkor legszívesebben egy zacskót húznék a fejemre, és elbújnék.
2014. ápr. 16. 17:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Túl értékeled ennek a jelentőségét.

Én sem vagyok egy csöcsike, de nincsenek ilyen averzióim.

2014. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Jó,hogy a kifejlett hallatán minden értelmiségi E85-s mellekre gondol -.-

Egy B80-as normális méret,persze ha azt kitölti,nincs 10 centi hézag a kosár és a mell között.


Ha a családban minden nőnek ilyen,akkor a genetikán nem tudsz változtatni. HA pár kilót magadra szednél menne egy kicsi a melledre,ha nem sok....de legalább a csípőd hangsúlyosabb lehetne,így nőiesebb alakot ölthetnél és akkor már nem is lenne annyira szembetünő,hogy pici melled. Továbbá ajánlom az apró sok mintás ruhát,felsőt,toppot,fürdőruhát.

2014. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem lógósak az ő csöcseik? :D Én mindig azzal nyugtatom magam, hogy biztos nincs olyan szép formájuk melltartó nélkül mint az enyémeknek, és hogy azok biztos lógósak stb.:D Nekem nem nőtt már egy ideje pedig 16 vagyok, és szerintem akkora mint egy éve volt.:/ Mégis még reménykedek, hogy fog nőni...melltartóban persze mindenkinek nagyobb, abba gondolj bele, az a sok nagy cici alatt mind push-up van, és ha leveszik kicsi sé töppedt, jobb lesz a kedved!:D
2014. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
10-es, és szerinted mindenki olyan hülye hogy mű dolgot rakasson a testébe? -.-" és kifizessen csillagászati árat mellesleg.
2014. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Én 75B-s méretű vagyok, de így is kell rajta szorítanom.

Azoknak a lányoknak C-s méretű a mellük, szerintem az a legszebb.

2014. ápr. 16. 18:01
 16/43 A kérdező kommentje:
Plasztikáztatni meg nem fogok, a világ összes pénzéért sem.
2014. ápr. 16. 18:02
 17/43 anonim ***** válasza:

75B tökéletes, ne izgulj :)


Gondolj bele, ha majd babád lesz, akkor még nagyobb lesz,

és miután elmúlt a szoptatás ideje, nem kell a nyakadba

kötnöd szíjjal, mert hogy úgy megereszkedtek volna...


Ha nő lennék, én pont ennek örülnék :)

2014. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
75/B-t ennyire vészesen picinek gondolsz? :D nekem 75/A, de szeretem őket, és eddig csak dícséretet kaptak, panasz nem volt rájuk :)
2014. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
ezzel sokáig én is így voltam, de már nem érdekel. igyekszem előnyösen öltözködni, egyébként meg belenyugodtam, hogy ekkora és kész. egyébként nézz körül hány kis mellű színésznő van, akiket mindenki szexinek gondol, szóval nem is csak ezen múlik. 22N
2014. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem sajnos voltak panaszok rájuk. Még régebben, hogy milyen kicsik, meg lapos vagyok. Az önbizalmam ekkor zuhant a mélybe.
2014. ápr. 16. 18:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!