Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már a sírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a sírás kerülget, hogy a tizenéves kislányoknak nagyobb mellük van, mint nekem? 20L

Figyelt kérdés
Vékony alkat vagyok, mindig is az voltam, és kicsik a melleim. Kb 16 éves koromig szinte nem is volt mellem. Most is melltartó nélkül egy deszka vagyok. Melltartóban kétszer akkora a mellem, mint eredetileg, pedig alig hogy szivacsosat hordok. Erre látom, hogy a 14-15 éves tinilányoknak milyen szép kifejlett mellük van, amiről én kb csak álmodozok, így lassan 2x évesen. Hozzájuk képest alig látok magamon nőiességet. Ilyenkor legszívesebben egy zacskót húznék a fejemre, és elbújnék.
2014. ápr. 16. 17:48
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Ekkorák:

[link]


Fürdőruhában meg komplett ilyen testtel ilyen lapos vagyok:

[link]

2014. ápr. 17. 20:29
 32/43 anonim ***** válasza:
Na jó, tegye fel a kezét, aki az első képen látható csajt nem dugná meg!
2014. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Agyonsunáznám mind a két képen látható lányt. Gyönyörűek. Főleg a második. Az, hogy te egy bunkó, tajparaszt alfahímet választottál, aki ezzel alázott, az téged is minősít.

Inkább tanulnál meg főzni. Na, az gáz, ha nem tudsz.

2014. ápr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Nem választottam én senkit sem, volt osztálytársaimról beszélek.
2014. ápr. 18. 08:49
 35/43 anonim ***** válasza:

Buta lány! :) Hát nem tudod, hogyha egy hozzám hasonló, óvodás szinten megrekedt fiú a küsőd miatt cikiz, az mit jelent? Azt, hogy tetszel neki. Én is cikiztelek volna, még talán most, 23 éves fejjel is, ha ismernélek és tetszenél.

És sok férfi imádja a lapos lányokat, a többséget pedig nem az érdekli elsősorban, hogy mekkora a melled. Pakold ki, amid van és meglátod, hogy minden pasi meg fog bámulni. És nem, nem azért mert azt gondolja, hogy "hű de ronda, lapos ez a csaj", hanem mert "hű de dögös ez a csaj, tolnám" :D


Amúgy, ha ennyire kicsi az önbizalmad, dobj egy képet magadról privátban és megmondom, hogy van-e okod rá.

2014. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tetszettem volna nekik... egyébként már azt is észrevettem (pl suli, munkahely) hogy amelyik lánynak nagyobb melle van, és/vagy a kinézete/öltözködése/viselkedése már a hivatásos k**rva szintet súrolja, nagyobb figyelmet kap a fiúktól, férfiaktól.
2014. ápr. 18. 16:49
 37/43 anonim ***** válasza:

Való igaz, a férfiak 80-90%-a ha egymás közt nőkről beszélnek, a nagycsöcsű (mondjuk C kosár feletti) lányokat jelölik meg ideálként. Valójában ezen férfiak zömének átlagos, vagy kis mellű barátnője van és egyébként emiatt egyáltalán nem panaszkodnak, meg vannak elégedve a méretükkel.


Ami az észrevételedet illeti, teljesen igaz és természetes is, hogy így van. Ez nem is a mellméretről szól, hanem a kisugárzásról. A férfiak vonzódnak az olyan nőkhöz, akiknek van kisugárzása, magabiztosak és az átlagnál feltűnőbben öltözködnek. Ezek a nők többnyire szeretnek játszani, csipkelődni a férfiakkal, a férfiak pedig könnyű prédának tekintik őket, mert általában azok is. Lévén a férfiak lusták, a könnyű prédára szívesebben vadásznak. :D


Nálad sem a külsőddel és főleg nem a melled méretével van a gond, hanem NINCS ÖNBIZALMAD és KISUGÁRZÁSOD. Sőt, mint írod is, kifejezetten utálod magad és irigy vagy másokra. Azt is el tudom képzelni, hogy mogorva vagy, nem mosolyogsz, nem keltesz szimpátiát az emberekben. Valószínűnek tartom azt is, hogy egy problémás hisztérika vagy. Ezeket a az emberek, még a férfiak is messziről észreveszik és futva menekülnek előled. Javíts ki, ha tévedek.


Szóval mosoly, mosoly, mosoly és fogadd el önmagad, mert nincs semmi okod szégyenkezni, hiszen valószínűleg az átlagosnál jobb adottságaid vannak.

2014. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Eddigi életem során rengetegszer a mosolyomat dicsérték, meg hogy mennyire rendes lány vagyok, meg közvetlen. Nem vagyok irigy, bár nyilván sejteni véltem, hogy valaki ezt befogja nyögni, nem vagyok hisztérika sem, mert elég nehéz engem kiidegelni. Nyugodtabb típus vagyok. És tudod, talán ez lehet bennem a probléma. Hogy nem vagyok nagyszájú, feltűnősködő, és hogy utálok a középpontban lenni. De mindezek ellenére sem fogok beállni a sorba a birkák közé. Nem leszek +1 tucat a sok közül.
2014. ápr. 18. 19:07
 39/43 anonim ***** válasza:

Figyelj, buta lány! Nem hiszek el mindent, amit írsz. Igenis irigy vagy azokra a lányokra és ráadásul fenn hordod az orrod ("nem fogok beállni a sorba a birkák közé..."), lenézed azokat, akik mások, mint te. Tudom, hogy így van, mert én is ilyen vagyok. Csak én be merem vallani magamnak. Ezek nem feltétlenül rossz tulajdonságok és ez nem azt jelenti, hogy egyébként nem vagy rendes és kedves lány.


Utolsó tippem: nem vagy valami szórakoztató személyiség. Barátokkal, ismerősökkel szoktatok viccelődni, hülyülni? Képes vagy ellazulni és önmagad adni? Vagy egy karót nyelt p...a vagy? Ez megint egy olyan tulajdonság, amit az emberek nem csípnek.

2014. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

ne sirj inkább örülj!

nem leszel öregségedre logó mellü banya

nekem személyszerint nökben pont ez tetszik

és szerintem nem vagyok vele egyedül!

2014. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!