Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már a sírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a sírás kerülget, hogy a tizenéves kislányoknak nagyobb mellük van, mint nekem? 20L

Figyelt kérdés
Vékony alkat vagyok, mindig is az voltam, és kicsik a melleim. Kb 16 éves koromig szinte nem is volt mellem. Most is melltartó nélkül egy deszka vagyok. Melltartóban kétszer akkora a mellem, mint eredetileg, pedig alig hogy szivacsosat hordok. Erre látom, hogy a 14-15 éves tinilányoknak milyen szép kifejlett mellük van, amiről én kb csak álmodozok, így lassan 2x évesen. Hozzájuk képest alig látok magamon nőiességet. Ilyenkor legszívesebben egy zacskót húznék a fejemre, és elbújnék.
2014. ápr. 16. 17:48
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

passzolj olyan képet amin ténylegesen te szerepelsz

félreértés ne essék nem mezittelen/fürdöruhás képet kérek ha nem pl amivel fb-on fent vagy!

2014. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Gáz, ha az önbizalmad legfőbb támasza a melled!
2014. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Próbáld elfoglalni magad hasznos tevékenységekkel, jótékonykodj vagy segíts pl egy drogmegelőző alapítvány stb. Hasznosnak fogod magad érezni és annyi szart látsz majd, hogy örülsz, hogy nincs annál nagyobb gondod, hogy nem tökéletes a mellméreted.
2016. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!