Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem voltam túl nyomulós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon szerelmes volt belém. De elköltöztem NAGYON messzire ( kb. 3 éve ) Akkor még nem viszonoztam... Tegnap elött megláttam a Facebookon egy hozzá szólását valamihez. Megnéztem az adatlapját és nem tudom hogy miért de nagyon erős vonzalmat éreztem/érzek iránta. Azt hozzá tenném hogy én vagyok talán a legszebb az osztályban, de még soha sem volt barátom. Na szóval! Elhatároztam hogy ráírok és megpróbálom "elcsábítani". Másnap 10 percenként figyeltem hogy mikor van már fenn a Facebookon. Az lett volna a célom hogy jól elbeszélgessünk és hogy ennek legyen még hosszú folytatása. De ő olyan szűkszavúan válaszolt... Csak én kérdeztem...!! De a végén raktam egy szívecskés smileyt és azt viszonozta aminek nagyon örültem. :) aztán megint aznap este ráírtam, de nem válaszolt pedig láttam hogy fenn van. Reggel viszont válaszolt. Azzal a szöveggel hogy nem tudtam válaszolni mert elaludtam. Erre írtam azt hogy akkor majd máskor. Aztán ő rakott egy kacsintós smileyt.

Ezzel az lenne a célom, hogy ha sokáig beszélgetnénk hogy rávezetném arra hogy hívjon el egy randira, mert hogy nyáron haza fogok menni. ( ki szeretném próbálni végre a randizást :)) )

Mi a véleményetek erről? Nem voltam túl nyomulós??

Hogy ha nem ír ma vagy holnap akkor megint én írjak rá?

14/ L a fiú meg 16


2014. ápr. 16. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rá még egyszer, és próbálj meg hosszadalmas beszélgetést kezdeményezni.. értem pl.: ha szűkszavúan válaszol, hozakodj elő valamilyen témával, amire nem nagyon lehet szűkszavúan válaszolni, vagy valami.
2014. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megint írtam neki! De annyira izé volt!! + a végén el sem köszönt hanem megint ÉN kérdeztem ő meg kilápett csak úgy a facebookjából....

Na jól van. Eddig tűrtem hogy lenéz...

2014. ápr. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!