Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem voltam túl nyomulós?

Nem voltam túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon szerelmes volt belém. De elköltöztem NAGYON messzire ( kb. 3 éve ) Akkor még nem viszonoztam... Tegnap elött megláttam a Facebookon egy hozzá szólását valamihez. Megnéztem az adatlapját és nem tudom hogy miért de nagyon erős vonzalmat éreztem/érzek iránta. Azt hozzá tenném hogy én vagyok talán a legszebb az osztályban, de még soha sem volt barátom. Na szóval! Elhatároztam hogy ráírok és megpróbálom "elcsábítani". Másnap 10 percenként figyeltem hogy mikor van már fenn a Facebookon. Az lett volna a célom hogy jól elbeszélgessünk és hogy ennek legyen még hosszú folytatása. De ő olyan szűkszavúan válaszolt... Csak én kérdeztem...!! De a végén raktam egy szívecskés smileyt és azt viszonozta aminek nagyon örültem. :) aztán megint aznap este ráírtam, de nem válaszolt pedig láttam hogy fenn van. Reggel viszont válaszolt. Azzal a szöveggel hogy nem tudtam válaszolni mert elaludtam. Erre írtam azt hogy akkor majd máskor. Aztán ő rakott egy kacsintós smileyt.

Ezzel az lenne a célom, hogy ha sokáig beszélgetnénk hogy rávezetném arra hogy hívjon el egy randira, mert hogy nyáron haza fogok menni. ( ki szeretném próbálni végre a randizást :)) )

Mi a véleményetek erről? Nem voltam túl nyomulós??

Hogy ha nem ír ma vagy holnap akkor megint én írjak rá?

14/ L a fiú meg 16


2014. ápr. 16. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy nyomulós és írj csak, mert ha egyszer visszautasítottad, akkor nem lesz könnyen szerelmes beléd.
2014. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés első köszi. :) Mindíg attól félek hogy untatom... : /
2014. ápr. 16. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, csak valószínüleg nem tudja hova tenni a dolgokat az 1. visszautasítás miatt. Majd belejön ő is, ha még tetszel neki/szeret. :)
2014. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja. Régebben ő írt mindíg rám... Egyszer a haverjaival értem futottak amikor meglátták az utcán és én meg elfutott ám annyira megilyedtem és közben meg azt kiabálta hogy szeret. Én nem így képzelem el az ilyen dolgokat. Igaz akkor még úgy 12-13 éves volt. Meg azt sem tudom hogy van e barátnője. Szerintetek nem lenne pofátlanság ha megkérdezném? :D
2014. ápr. 16. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság. Nyugodtam kérdezz, amire kíváncsi vagy, szerintem nem lesz ellenére, max nem válaszol, akkor meg úgyis kiderül, hogy mit gondol, érez-e valamit irántad. Végül is valamiről kell beszélgetni:)
2014. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

11 voltál, mikor visszautasítottad, ő meg 13? azóta rengeteg minden változhatott.

és most közel laktok már egymáshoz?

2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És az nem gáz ha sziszecskéket küldök neki? :))
2014. ápr. 16. 14:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem de nyáron oda megyek nyaralni. És már 3 éve nam beszéltünk.... :/
2014. ápr. 16. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt jó dolog, hogy kimutatod az érzéseidet. Nagyon jóü dolog
2014. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem vagy szerintem se nyomulós, viszont ha messze laktok egymáshoz, akkor ennek a kapcsolatnak túl sok értelme úgyse lesz szerintem.... amúgy mennyi az a nagy messze? hány km kb? ja és amúgy ha nagyon szeretnél még vele bezsélgetni akkro még agy drabig szerintem írj te rá :) de gondold azt végig, h szerinted működhet-e majd köztetek a távkapcsoalt, mert én tapasztalatból mondom h nem könnyű távkapcsolatbna lenni, és csak akkor vágjatok majd bele ha egy héten legalább egyszer fogtok tudni találkozni, 18L
2014. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!