Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nos szerelmes vagyok egy fiúba, és ő ezt nagyon jól tudja fogalmazzunk így....

Osztálytársak vagyunk, padtársak...

Az osztálytársaim szerint tetszem neki, mert:Szokott nézni, főleg mostanában,

Néha elkezd velem hülyeségekről beszélni, aminek semmi értelme sincs

Megszokott védeni

Szokott velem beszélgetni,

Én vagyok az egyetlen, akivel normálisan viselkedik


Nos én nagyon szeretem őt, csak az a gond, hogy elárult engem, szóval elég bonyolult, és a szemem láttára direkt pont akkor amikor ott vagyok egy másik lánnyal ,,flörtölget"....

De néha mégis úgy tűnk, mintha érzene irántam valamit, néha meg úgy, mintha nem....

Nem tudom, hogy most mi van, pedig nagyon szeretném tudni, mert 2 éven keresztül csak szenvedtem miatta, sírtam, stb.stb....Tudom, hogy fiatalok vagyunk, de nem bírom tovább....


12/L


2013. dec. 21. 17:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
12evesen ez a legnagyobb bajod? Respect
2013. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12 éves vagy! megértem h szerelmes vagy, de ezt hagyd abba ha nem akarsz kiégni 17 éves korodba
2013. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez semmi haver. pár év mulva mi lesz azt várd meg
2013. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tudjátok, nem ez a legnagyobb bajom...

Nem ismertek, nem ismeritek az életkörülményeimet, a családomat, mondhatnám az életemet...

De ti mégis elítéltek..csak tudnám, hogy a mostani emberek miért abban rejlik az örömüket, hogy másokat szekáljanak,elítéljék, csak mert mert....

Én egy szóval sem mondtam, hogy mindig ezzel foglalkozom, többnyire a tanulással, de ismétlem nem ismertek, annyit tudtok rólam amennyit leírtam..és ha ez a legnagyobb bajom?akkor mi van? (egyébként hozzátenném, hogy ez nem így van)Egyébként nem vagyunk ugyanolyanok, én egy naiv gyerek vagyok....nem kell olyan ügyekkel foglalkoznom, mint nektek felnőtteknek, de igen,még így is van nagyobb bajom...De akármit mondtok rólam, vegyétek gy, hogy magatokról állítottatok egy képet!Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2013. dec. 21. 18:20
 5/11 A kérdező kommentje:
és első, neked is tisztelet mondhatom.....
2013. dec. 21. 18:22
 6/11 anonim válasza:

12evesen fiukra n gondoltam, fontosabb volt a tanulas.. ez ket eve volt.

Elso vagyok.

2013. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hivd át egy közös tanulásra, gyorsan ki fog derülni minden... :-)
2013. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ezt még nem tudod szerintem, de osztálytárssal soha nem szabad összejönni, ez alapszabály! És tényleg, 12 évesen lehet, hogy jobban tennéd, ha még tanulnál, vagy játszanál, mint h pasizzál. Nem rosszindulatból mondom! Éppen elég lesz tinikorodban a sok fájdalom! Örülj amíg gyerek vagy!
2013. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj, de bután reagáltok. Mi az, hogy 12 évesen ne legyen szerelmes az ember? Normálisak vagytok? Egyébként a kérdező egy igen értelmes embernek tűnik.

Én is 12 évesen szerelmes voltam egy osztálytársamba, nagyon hasonló volt a szituáció, mint a Te esetedben. Sokáig csak plátóian szerettük egymást, de aztán szerintem a fiú berezelt, mert még éretlenek voltunk a szerelemhez, meg amúgy is ki voltam közösítve. Tehát nem mert felvállalni, és többet nem beszélgetett velem.

Évekig szenvedtem miatta, sokáig csak rá gondoltam, de aztán 9.-ben ő is abba a gimibe került, ahova én 6-osztályosba mentem, és az első mondata ez volt, mikor találkoztunk: "Nézzétek, milyen degenerált feje van.".

Kedves mi?

Hát szóval, nem tudok tanácsot adni, de szerintem a fiúk 12 évesen még nagyon éretlenek a lányokkal kapcsolatos ügyekben. Általában még félnek.


Na, most 22 éves vagyok, és még mindig szép emlékként gondolok az első szerelmemmel való beszélgetésekre, akkor is, ha végül semmi sem lett.


Ja, és csak 18 évesen voltam először férfival és 20 évesen vesztettem el a szüzességem. Ja, és fizikusnak tanulok. Tehát attól, hogy 12 évesen is vannak érzései az embernek, még nem lesz kiégett vagy rib..c.


Te, kérdező, nagyon értelmes lánynak tűnsz, büszke vagyok Rád. :) Csak így tovább. Hallgass a szívedre, de komolyan mondom, hogy ebben a korban a fiúk még nem igazán érettek egy lánnyal való kapcsolatra. Nekik még a haverokkal meg a számítógépes játékokkal telik a napjuk szerintem. (Korrepetálok diákokat, onnan is látom, hogy ez a fő téma náluk.)


Üdv.

2013. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (aki fizikus lesz).

Ja, és aki 12 évesen nem gondolt fiúkra... Már bocs, de egy egészséges lány már óvodában is gondol a fiúkra. Nem egy osztálytársnőm volt, akikkel közösen voltunk "szerelmesek" egy fiúba 6 éves korunktól. Az egyik lány 15 évesen össze is jött vele, csak aztán nem tartott sokáig a dolog. Még hogy nem gondol fiúkra. Egy lány képes lenne óvodás korától 40 éves koráig is egy fiúra gondolni. Társas lények vagyunk, ne hazudjunk már magunknak, de egymásnak se.

2013. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!