Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régi szerelmes postok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szerelmes postok a barátnőm profilján fb-on, az akkori párjával. Csak nekem esik rosszul, hogy nem törölte le, amikor már fél éve együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, csak neked.


Mondjuk sosem értettem azokat az embereket, akik fb-on élik a szerelmi életüket.

2014. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi erővel költözzön máshova, dobja ki a bútorait, ruháit, stb, mert lehet valamelyiket valamelyik exétől kapta, vagy épp az ágyon csinálták stb stb.

Ráadásul a facebook egy akkora fszság, túl sok jelentőséget tulajdonítasz neki.

2014. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szóltál neki? bunkóság mások előtt mutogatnia. magának még attól megtarthatja.
2014. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Ne mondjátok már hogy olyan nagy dolog lenne letörölni őket... mintha ennyit nem tudna megtenni a lány..

Én személy szerint ha nem kapná őket le,azonnal megemlíteném és szó nélkül neki áll,vagy repül..

Jah és... igen..kinek van kedve a nője üzenőfalán régi ex-től származó postokat olvasni ha picit lejjebb teker?

2014. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én letörölném, mondjuk én nem a fb-on élet az életem, tehát nem posztolok naponta, pláne nem naponta többször.

Akinek nagyon sok posztja van, lehet, hogy nem törli, mert nagyon sok idő, energia lenne mind visszanézni.

Mindenesetre nekem fura lenne, engem is zavarna.

Mondd neki, hogy rosszul esik ez neked. Talán nem is gondolt rá, hogy ez gond lehet.

2014. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Imola Ágnes ***** válasza:
37%
Akkori pár, nem törölte a régi üzeneteket, nagy dolog. HA valaki ennyire nem bízik a másikban, akkor régen rossz. Amúgy meg az a múltja része, ha valaki ezt nem tudja elfogadni, akkor ne kezdjen kapcsolatot.
2014. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csecsemőkori képeket se mindenki kotor elő a padlásról, csak mert mindennek ott kell lenni a fb-n, ami a múlt része. az ex nem oda való.
2014. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Én nem törölném az ilyeneket, csak ha nekem volna kellemetlen emlék (pl. mert csőnyán végződött a kapcsolat). Valamikor az az ember az élete része volt és fontos volt neki, milyen jogon várnád el tőle, hogy kidobja a szép emlékeit? Én még a páromat is lebeszéltem arról, hogy letörölje az exével közös fényképeket és emlékeket, mert az is az énje része, a múltjáé, ami miatt ma az az ember, akit választottam magamnak. Az ilyenek csak akkor zavarnának, ha a párom azokat nézegetné meg emlékezgetne rájuk folyton.

De különbözőek vagyunk, ha neked rosszul esik, akkor lehet meg kéne ezt említened neki, és elfogadnod a válaszát. Már ha úgy gondolod, megengedhető volt egyáltalán, hogy a facebook fiókjában kutakodjál.

2014. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem fogok soha oda ilyeneket kiírni ha lesz barátnőm, mert tudok előre gondolkodni.
2014. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

engem is idegesítene. jó, emlék, a múltja része blabla... de azért a smárolós, félig dugós képeket illene már letörölni főleg ha már velem van az illető.

akinek ezt beveszi a gyomra, hogy folyton a múltat (ami elvileg már nem számít - ez a másik nagy szlogen és akkor már ne csapjuk agyon azzal, hogy de mégis tartsuk meg a kutyát ha megdöglött) - akkor az ilyet is érdemel, nézegesse csak a 30-200 volt pasit, milyen helyeken és milyen pózokban nyalták-falták. de én nem szeretnék ilyen párt, ha nem törölné X időn belül, röpülne.

tartogassa meg magának a gépén egy mappában, nem érdekel, de azért a nyilvánosság előtt ne alázzon már így mert akkor nem hozzám való, merthogy k..rva gáz.

2014. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!