Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti hol éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti hol éreznétek kénylemesebben és jobban magatokat egy masszőrnél vagy egy masszőznél? a képzelettől és a fantáziáktól függetlenűl kihez mennétek valóban? Kinek engednétek hogy hozzáérjen a testetekhez?

Figyelt kérdés

masszőr:férfi

masszőz:lány

olyan olajos relaxációs kényeztető masszázsról van szó ami MINDEN testrészt érinthet(izmok masszírozása céjlából,semmi más) feltéve hogy mindkettő ugyanolyan minőségű masszázst nyújt ,mindkettő hasonló korosztályhoz tartozik és mindkettő az átlagnál jobb kinézettel igényességgel rendelkezik

nem vitákat keresek hanem,egyértelmű válaszokat (kinél jobb?,kihez valóban?)



2014. ápr. 17. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én masszőz vagyok és egy nő a bőrén egyértelműen a férfi kezét/bőrét érzi kellemesebbnek. Mivel elég szemérmes vagyok, viszont a mellkas masszírozása csak félcsupaszon az igazi, abban az esetben masszőzt választanék, 30-40 között.

Férfinál pedig mindegy, masszírozott engem 50 éves férfi a csoportban, kimondottan szórakoztató volt és figyelte a válaszreakciókat, és hogy hol jobb az érintés nekem stb. Jobban odafigyelt rám, mint egy fiatal DJ tinigyerek. :)

2014. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hasonló véleményem van

számomra képzeletben vonzóbb és izgalmasabb a férfi masszőr, de én lány masszőzhöz mennék mert nekem nem kényelmes és nem szeretném ha akármelyik masszőr hozzáérne a testrészeimhez, különösen amikor nem csak sport masszázsról van szó, nem szivesen engedném!.



több választ szivesen fogadnék..

2014. ápr. 17. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem apukám masszőr, és nem cserélném le egy nőre, mert erős kezei vannak és jól szét tudja masszirozni a csomókat a nyakamban, hátamban.
2014. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
No, akkor most tulajdonképpen miről is van szó? Szexuális érzésekről, vagy igazi masszázsról? Csak az utóbbival kapcsolatban van véleményem. Ha gyógymasszőrhöz mész, ott nem számít hogy ki a fiú vagy a lány, egyáltalán van-e a nemek között különbség -akár a vendég, akár a masszőr tekintetében. A KEZE a szempont...nagy legyen, hogy jól át tudja fogni az izmokat, és meleg legyen! Nincs rosszabb egy jéghideg érintésnél. Ebben is mindegy, hogy férfi vagy nő!
2014. ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha néhányszor megcsinál neked egy férfi egy hátmasszázst vagy egy alsó végtagot sportcélból, akkor lehet, hogy már jobban fogod érezni magad vele, és olyasmit is megengedsz neki, amit előtte nem is gondoltál volna.

(Szintén masszőr)

2014. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezen már én is elgondolkodtam,hogy kihez menjek masszázsra,én attól félnék,hogy lúdbőrös lennék ha férfi végezné a masszázst és szégyelném magam előtte,hogy az érintéssel esetleg sikerült "felizgatnia".Nagyon érzékeny vagyok az érintésre.Nem tudom mit gondolna rólam.


2014. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Drága, elmondom neked, mit gondolok, ha ilyen történik. Azt, hogy még nem jársz rendszeresen masszőrhöz, és megtörtént, és nincs semmi jelentősége. Valószínűleg azt hinnéd, hogy észre sem vettem, ha az arcomra néznél.

Itt leírtam ugyanezt kicsit bővebben is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..

Úgyhogy nyugodtan gyere el hozzám, és próbáld ki, biztonságban leszel.

2014. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszi,ezzel a válasszal most megnyugtattál.Azok akik a masszázst igénylik viselnek valamilyen lenge öltözéket,alsóneműt vagy egyáltalán semmit?
2014. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Közben kerestem neked valamit, csak nehéz volt visszatalálni, mert nem volt könyvjelzőzve.

Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=6nFh7SO9gTg

Ez egy orvos által végzett mellvizsgálat. Ha nem érdekel, ugorj előre 4:15 környékére, és nézd meg, mi történik, és figyeld meg, hogy reagál erre az orvos meg a vizsgált nő. Sehogy. Legalábbis láthatóan nem. Kb. ugyanez történne egy masszázs során is.


A másik kérdésedre itt írtam egy részletesebb válasz #7-#8 alatt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

Kérdezz még bátran.

2014. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm. de én lányoktól várom a válaszokat :)

masszőrt nem keresek

nem szívesen engedném akárkinek hogy hozzáérjen a testemhez

nem gyógymasszázsról van szó .. aki válaszolni akar legyen szíves olvassa végig a kérdésemet.

2014. máj. 2. 03:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!