Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan hisznek még (és csalódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hisznek még (és csalódnak) abban a hitükben, hogy ha ő nem bántja a másikat, akkor a másik sem bántja majd őt?

Figyelt kérdés

Természetesen a lányokkal kapcsolatos viszonyra gondolok. Régebben azt hittem, hogy ha tisztelem őket és egyenlő félként viszonyulok hozzájuk, akkor nem lesz gond. Tévedtem.

Más is tapasztalt már hasonlót?



2014. ápr. 17. 18:41
 1/6 Johny88 ***** válasza:
Embere válogatja. Csak jól kell tudni választani! Nem mintha én nem estem volna bele ebbe a hibába...
2014. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont a volt barátommal voltam így.Kegyetlenül fáj. De az jobban fájt, hogy tudtam így félreismerni és nem észrevenni, hogy ilyen. :/

17/l

2014. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emberek vagyunk, 2-es.
2014. ápr. 17. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Rájöttem h csak ugyanolyan 'kapcsolati' viszony letezik. Tehát olyan h megbeszeljuk egymas problemait es 'lelkitarsak'leszunk, olyan nincs. Volt olyan korszadkom xmikor szuksegem volt ilyen lelkizesekre, persze a kapcsolatokon belul is a lany reszerol is. De ezek nem mukodnek hosszutavon, es csak a kapcsolatot rombolja.


A masik pedig megtanultam, bizonyos szamu lany utan, h az a fontos h te iranyitsd, mint ferfi a kapcsolat menetet, a lanynak csak a velemenyet kell kikerned es esetleg "eszrr venni"ha vmi nem tetszik neki.


Olyan h kozos dontes hozás h eldontitek mit csináltok és megbeszélitek h ide vagy oda h jobb lenne ez vagy az, ez se mukodik (ha elkepzelitek arra gondoltok h miert ne mukodhetne... csak a valosag mast mutat, es eloben nem igy zajlik). Pl. Ami mukodik hova mentek este: Fiu: Nem akarsz este elmenni enni vhova? (megnevezi az iranyt. Lany: Remdben, mehetunk az xyz helyre is... (konkretizalja a celt). Lehet forditva is... Viszont ami nem mukodik: Fiu: Mit szeretnel ma csinalni? (nincs semmilyen iranyzat). Lany: Nem tudom, mihez lenne kedved? (most sincs semmilyen iranyzat). Tehát ilyenkor vagy otthon maradas lesz, az se rossz, de ha már felvetődött a kérdés h kimozduljatok, mind a ketten kiakartok menni... Ilyenkor szoktak felvetések lenni, de hosszú távon nem jó ha senki sem "irányit". Lehet lány is iranyito, lehet fiu is...

2014. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

persze. en mindig magambol indulok ki. hogy en megertem a masikat, jo vagyok vele, stb...akkor o is ilyen lesz velem. aztan mindig csalodok

de utana csak magamra haragudhatok. nem kellene ilyen naivnak lennem

21/l

2014. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már csak egyedül a halálban hiszek. Ez az egyetlen biztos pont az ember életében, amit nem fog tudni soha elkerülni vagy kijátszani, mert idő kérdése és eléri.
2014. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!