Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé tettem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tettem a barátom. és ö azt hiszi h a másik jobban érdekel. Hogy bizonyítsam be h ö érdekel? Mert nem hiszi el szerintem. De meg sem akarja velem beszélni a dolgot, de látszik rajta h bántja.

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme volt féltékennyé tenni?
2009. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj, de látom Te is cska most tanultad meg , hogy egy fiut féltékennyé tenni a legnagyobb badarság...nem is értem miert tartják ezt a csajok megoldásnak, amikor soha sem az. Sajnos nagyon nehéz lesz visszahódítanod, nem fog hinni neked...ami valjuk be jogos, hiszen átverted és szorakoztál vele. Legkozebb ha baj van beszeld meg vele, ne akarj buta női praktikákat alkalmazni.
2009. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megakartam vele beszélni a dolgokat, de ö nagyon nem akart figyelni rám, ezért idegességembe tettem h kicsit észhez kapjon, de most azt hiszi h ö fontosabb, de az a rossz h az a srác állandóan zaklat, és a barátom is tudja:S
2009. febr. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!