Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dobott engem, pedig tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott engem, pedig tudja, hogy nagyon szeretem, miért szerintetek akkor?

Figyelt kérdés
Egy dühös pillanatomban azt irtam neki sms-ben hogy hagyjon békén örökre. Persze aztán hiába kérleltem hogy bocsásson meg. Féltékenységi rohamom volt, amikor azt irtam neki. Pont azért, mert annyira szeretem. Ő mindig szivecskéket irogatott egy lány ismerősének, illetve időközönként. Miközben nekem irta ezerszer hogy szeret. Fb-n ismerkedtünk meg, még nem találkoztunk élőben, mert messze lakunk egymástól. Szóval ő ezt fel sem vette, azt hogy mindig kiválasztott egyet a lány ismerősei közül, és sziveket meg hogy szeretlek, ilyeneket irt ki a falára. És azt is tudta, hogy erre én allergiás vagyok, mg hogy féltékeny vagyok emiatt mégis megtette többször is, legvégül már robbantam, mikor megint kibékültünk, és megint sziveket irt egy lánynak. Ezzel betelt a tűrőképességem, és akkor küldtem az smst, mivel kiment a netem egy időre, aztán még megirta az fb-n hogy ő most a hugának szivecskézett. Na ezt én meg honnan tudhattam volna hogy melyik a rokona, melyik lány... mert csak őt ismertem, a családtagjait nem. Tudom, szánalmas történet, de nekem sokat jelentett..volna..utoljára pedig lehet hogy az ellenemre csinálta, mert tudta jól hogy én erre robbanok. Vagy nemtudom, vagy tényleg annyira hülye lett volna, hogy nem fogta fel hogy ezzel engem megbánthat? Szerintetek??? Pedig tudta, mert már volt ezmiatt nézeteltérésünk, mindez előtt is. És még ő nem bocsájt meg nekem, pedig ő okozta a bajt..

2014. ápr. 17. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne a facebookon éljetek.


Jah, és ha nem tetszik a szivecskézés, szólsz. Ha nem hagyja ennyiben, lapát. Hamár feltétlen a facebookon

élitek az életeteket.

2014. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És persze mint mindig, most is én szerettem jobban , nekem fáj a legjobban...
2014. ápr. 17. 20:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindketten idióták vagytok, jobb külön..
2014. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 sor után megálltam. ilyet nem írunk annak akit szeretünk.Ez most így jött ki,lapozz.:)
2014. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs lehetőségem ismerkedni, csak fb-n sajnos.
2014. ápr. 17. 20:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad van harmadik válaszoló :D
2014. ápr. 17. 20:41
 7/11 A kérdező kommentje:
hát a hagyj békén örökre, durva lehetett szegénynek, és sajnos be is tartsa..
2014. ápr. 17. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz. Mert szereted. Ennyi.
2014. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy érted azért dobott mert szeretem ? Hát ez is lehet! :o
2014. ápr. 17. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz szeretni olyat, akivel élőben még nem is találkoztál?
2014. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!