Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15/l van egy srác akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/l van egy srác akivel holnap találkozom bár csak hétvégente láthatnám mert koleszos. De van az exem akibe igazán szerelmes voltam bár 2x is dobott, és az az érzésem van hogy még szeretem. Szerintetek édems megpróbálni a másikkal?

Figyelt kérdés
Ez a fiú kedves meg a jelek szeri t tetszem neki. Viszont idősebb pár évvel . Max 16-17 lehet. Az exem meg 14 ebben az évben múl. Így nem merek kapcsolatot kezdeni mert nem tudom érdemes-e?

2014. ápr. 11. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold most egy ideig a fiúkat... Komolyan! Még nem léptél túl az előzőn, újba meg úgy nem érdemes kezdeni.
2014. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legly ***** válasza:

Alapból szerintem kicsit gáz, hogyha a csaj idősebb a pasinál. Szerintem megéri a másik sráccal összejönni, mivel érettebb (kor miatt gondolom)


Üdvözlettel

Legly

2014. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy mar egy cs*cska 14 eves dobjon ki egy 15eves csajt, es a csaj meg szeresse is..
2014. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a mai nap után tényleg fel tudom tenni magamnak a kérdést, hogy szeretem-e még. Nagyon jól éreztem magam ^^ ilyen édeseket még nem mondtak nekem, pedig még csak haverok vagyunk.
2014. ápr. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!