Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P_petra97 kérdése:

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már két éve tetszik (ő most 15, én meg13) egy táborban találkoztunk és utána nyáron eljártunk strandolni (ő hozta a haverjait és én is) és amikor hazafelé mentünk kettesben elmondta, hogy szép vagyok meg minden, de túl fiatal. most lenne esélyem?? Azóta már nem beszélünk annyit, sőt szerintem egy éve. már próbálkoztam, hogy elmondok neki mindent, de nem mertem. elmondjam neki??? a kapcsolarunknak nem ártana

2014. ápr. 17. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább csak próbálj kezdeményezni ;)
2014. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!