Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a barátaimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátaimnak, tényleg hagynom kéne őt, mert árt nekem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, akiről annyit kell tudni, hogy elképesztően vonzó. Kevés nála helyesebb férfit láttam, de komolyan, annyira tökéletes arca van, hogy az mesébe illő. A szemei gyönyörű sötétkékek, és hatalmasak, nem tudom róluk levenni a szemem. A mosolya aranyos, csibészes, barna haja van, és benne van az a különös kettősség: egyszerre férfias, titokzatos, elérhetetlen és egyszerre "csibészes", kisfiús, bájos. A teste sem utolsó, és a személyisége sem. Hihetetlen, de így van. Úgy éreztem kár lenne nem jóban lenni vele, így igyekeztem nyitni felé és közelebb kerülni hozzá, mert olyan izgalmas embernek tartom. És tényleg jóban lettünk, de akkor még volt barátnője, ezért teljesen nem ismertem meg. Amikor szakított a csajjal, akkor kezdődött minden. Megismertem a másik oldalát. Hívott mindenféle bulikba, ahova persze el is mentem, csakhogy vele lehessek, annak ellenére, hogy fogalmam sincs, bejövök-e neki. Igazából soha sem tudom, mire gondol vagy mit akar csinálni, annyira kiszámíthatatlan és szélsőséges. Mindegy is, tehát a legutóbbi buli ahova hívott eléggé züllött volt. Alapból úgy fogadott, hogy be volt tépve, és engem is kínálgatott vele. Én persze elfogadtam, mert miért is ne, és érdekes állapotba kerültem, a hatására erősödtek az érzelmeim, és a széles mosolya és tekintete megmaradt bennem, elég erősen "bevésődött". Csókolóztam vele, búdult állapotban,. nem tudom hogy ezt ő tényleg akarta-e, nem értem egyszerűen.. Azóta erről nem beszéltünk, de hívott valami parkba... Elmeséltem a barátaimnak, és szerintük hagynom kellene őt, mert még rosszabb dolgokba is belevisz, ráadásul ő már rég nem szűz, én viszont igen.

Szerintetek is hagynom kellene? 17L


2014. ápr. 17. 21:38
 1/7 anonim válasza:
Hagyd ott a szarba... legyen akármilyen bájos csábos istenség egy gyökér ez gyerek az biztos, ha most ezt csinálja akkor nincs jövője, ha hosszabb ideig vele maradsz neked sincs jövőd, az embereknek kialakul rólad egy véleménye, hogy egy narkós barom a pasid/barátod, a szüleid sem fogják ezt jó szemmel (már, ha ez mind kiderül a nyilvánosság előtt)... tehát ez egy láncreakciót indít el. Jó lehet eltúlzom kicsit, de megeshet.Azonban annyi biztos, hogy a személysége több gondot is okozhat a jövőben
2014. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:

Elfogadtad mert miért ne...

Következőnek aláfekszel mert miért ne...

Vagy lepippantod mert miért ne....

*sóhaj*

Én a barátnőid helyében nagyon megráználak.

Már bocs.

Atttyaég.....

2014. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:

Menekülj.

Egész komolyan

2014. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez hogy lehet kérdés... : D
2014. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dee annyira bejööööön.. Sosem éreztem még ilyet. Annyira izgalmas, gyönyörű ááááá.... Sosem fogok még egy ilyennel találkozni. :(
2014. ápr. 17. 23:02
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Hát ilyennel talán jobb is ha nem....
2014. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Ilyennel tényleg nem... jobbal viszont jó eséllyel igen.
2014. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!