Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünk a vékonyabb? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk a vékonyabb? Én vagy ők?

Figyelt kérdés

Először is, még mielőtt valaki azt hinné, hogy "egónövelés" vagy valami hasonló: Nem. Nagyon nem. Csak örülök, ha találok nálam vékonyabb embereket.


Légyszi úgy írjátok majd meg, hogy melyikük a VÉKONYABB.

pl: "1: Ő

2: Te"... stb.


Tehát a képek.

Én: [link]


És a modellek (mindegyik más):

1: [link] (itt mindkettejükről külön)

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]

6: [link]

7: [link]


Ha valaki veszi a fáradtságot, és mindegyikről ír egy vagy két betűt, azt megköszönöm. :)



Ui.: NE ÍRJATOK OLYANOKAT, HOGY MILYEN UNDORÍTÓ, MEG STB!!! HA NEM TETSZIK, CSAK HAGYD FIGYELMEN KÍVÜL, VAGY ÚGY VÁLASZOLJ, HOGY NEM SZÓLSZ BE! KÖSZI!



2014. ápr. 17. 21:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol vannak a lábimádók?
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ők.
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
25%
A modellek anorexiásak, a te lábad pedig nem vékony, hanem egészségtelenül sovány!
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
A modellek a vékonyabbak, be szerintem úgy vagy jó ahogy vagy.
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Végignéztem a képeket, szerintem az összes modell vékonyabb nálad, őket már soványnak találom, nem tetszenek.

A te lábad viszont gyönyörű, pont jó.

2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
sztem szexi:)
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
És neked rossz a szemed, hogy nem tudod megállapítani, neked vagy nekik vékonyabb a lábuk...?
2014. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
ők, de neked csak a lábaid látszanak :D , amugy meg nem ettől leszel jócsaj vagy kevésbé jó
2014. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ŐK VÉKONYABBAK, de Te se vagy sokkal lemaradva. És nem írom le milyen undorító :)
2014. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Mindegyik vékonyabb nálad szerintem.
2014. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!