Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünk a vékonyabb? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk a vékonyabb? Én vagy ők?

Figyelt kérdés

Először is, még mielőtt valaki azt hinné, hogy "egónövelés" vagy valami hasonló: Nem. Nagyon nem. Csak örülök, ha találok nálam vékonyabb embereket.


Légyszi úgy írjátok majd meg, hogy melyikük a VÉKONYABB.

pl: "1: Ő

2: Te"... stb.


Tehát a képek.

Én: [link]


És a modellek (mindegyik más):

1: [link] (itt mindkettejükről külön)

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]

6: [link]

7: [link]


Ha valaki veszi a fáradtságot, és mindegyikről ír egy vagy két betűt, azt megköszönöm. :)



Ui.: NE ÍRJATOK OLYANOKAT, HOGY MILYEN UNDORÍTÓ, MEG STB!!! HA NEM TETSZIK, CSAK HAGYD FIGYELMEN KÍVÜL, VAGY ÚGY VÁLASZOLJ, HOGY NEM SZÓLSZ BE! KÖSZI!



2014. ápr. 17. 21:39
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#20: Dehogy akarok vékonyabb lenni. :O Az kéne még nekem. o.O Ha már hízni nem tudok, legalább a súlyomat szeretném tartani (bár a hízás sokkal jobb lenne, de nem megy :/)
2014. ápr. 17. 22:29
 22/38 anonim ***** válasza:
szerintem most jó vagy így, biztos cuki lehetsz :)
2014. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Kedves Nagylány!

A modelleket nem néztem, mert nem számítanak. A te lábaid szépek. A kép alapján úgy gondolom, hogy egy jó csaj lehetsz. Az jó, hogy nem akarsz fogyni, de a hízást sem kell erőltetned. Majd a gyerekek meghizlalnak. Maximum az önbizalmadat kellene egy kicsit felhizlalnod.

36Ff

2014. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Ők a vékonyabbak. Ha pedig hízni akarsz, akkor ne egyél össze-vissza, hanem nézz át a Sport/Testépítés kategóriába, ott összeszedsz annyi infót, hogy milyen étrend kell, illetve menj edzeni. Persze súlyzós edzésre gondolok (nem, nem leszel tőle "túl izmos"). Vagy írj rám privátban és segítek.
2014. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Köszi a többi választ is. :)

#23: "Majd a gyerekek meghizlalnak". Mikor, 10 év múlva?


#24: Volt egy időszak, amikor jártam kondiba heti 3-szor, protein italokat ittam (hízáshoz), de semmi nem látszódott, én meg nem vagyok az a kitartó típus, így abbahagytam. :/

2014. ápr. 18. 11:51
 26/38 anonim ***** válasza:

Ha csak 10 év múlva szülsz, akkor igen. A feleségem is csontsovány volt, de mára ez csak emlék, sőt néha fogyókúráznia is kell. Szerintem ne szedjél semmit! Barátkozz meg önmagaddal, és légy vidám, és kedves, mosolygós! A tested úgy jó ahogy van. Ne akard megváltoztatni, főleg ne műanyagokkal!

36Ff

2014. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
Szerintem azok a modellek mind vékonyabbak nálad, talán anorexiásak is. Te viszont ha nem leszel ennél vékonyabb, akkor tökéletes! ;)
2014. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

Szia!

Hány éves vagy? Én is nagyon sovány voltam tini koromban,nem tudtam hízni, aztán most 19-20 évesen érett be a dolog,hogy kis erőfeszítéssel tudtam hízni néhány kilót. Még tudnék többet,csak nem tudok enni (most ez lényegtelen). A lényeg, hogy idővel beérik ez. Ha viszont túl vagy 18on, és nagyon szeretnél hízni,lehet érdemes fölkeresni egy orvost, aki ránéz a vérképedre,hátha van valami anyagcsere zavar,és azt orvosolva már menni fog! Drukkolok:) Tudom milyen rossz,én is ezzel kűzdök. Nekem mondhatja bárki, hogy fogadjam el magam, ha tudom, hogy ez nekem nem tetszik és lehetséges változtatni, szerintem bolond, aki elfogadja magát. Úgyhogy hajrá! :)

2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nagyon megkúrnám a szűk kis punikádat, ahogy a derekam köré fonod a szexi vékony lábaidat.
2014. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ők vékonyabbak, de ettől függetlenül te is szép vagy. Van aki sokkal vékonyabb. Nekem egyébként tetszik, ha nem ér össze a comb :) persze ennek is megvan egy határa(pl: itt a 7.) Nem kell aggódnod, így szép vagy és vannak tőled vékonyabbak bőven :D Nekem mindenesetre tetszel, jobban mondva csak a lábad, mivel másról nem igazán tudok nyilatkozni :D
2014. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!