Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradjak úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak úgy valakivel, hogy közben más valakit szeretek reménytelenül?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon rendes párom. Szeret, imád, megad mindent, én vagyok a "főnök" a kapcsolatban, ha lehet így mondani. A megismerkedésünk előtt kb. msáfél évvel ismertem meg azt a férfit, akiért úgy érzem, bármit megtennék. Ő sajnos foglalt, de amikor még egyedülálló voltam, próbálkozott nálam, de csak szeretői státuszom lett volna. Akkor én ennek nemet mondtam, de sűrűn találkozok vele és beleszerettem. Tudom, végtelenül hülye vagyok, a páromhoz meg szemét. Nagyon szeretem a páromat, tisztelem őt, nem vagyok belé szerelmes. Mit csináljak a plátói szerelmemmel? Nem tudom őt kikerülni, az érzés viszont egyre erősebb. 27/N
2014. ápr. 17. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha egy kis esélyt látnál,arra,hogy az a másik szabad lesz,akkor páros lábbal rúgnád ki a mostani partnered. Így viszont tallonban tartod,nehogy hoppon maradj. Számító kis dög vagy.
2014. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene magadtól megkérdezned, hogy te mit szólnál, ha valaki úgy lenne melletted, hogy tetteti az érzelmeit, és közben másvalakire vágyik?

Tényleg megteheted ezt egy másik emberrel? Elvehetsz éveket az életéből önzésből, csak hogy neked is melegítse valaki az ágyadat?

Közben ő rátalálhatna arra, aki igazán szereti, de a te ágyadat melegíti ehelyett fölöslegesen.

2014. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Hiába szeret, imád valaki, hiába ad meg mindent, ha szerelmet nem tud benned ébreszteni, és neked szerelemre van szükséged, sosem leszel boldog mellette. Szóval a helyedben biztosan nem maradnék a párommal. Az már más kérdés, hogy olyan pasi után sem epekednék, akinek csak szeretőnek kellenék. A párommal szakítanék, a másik pasitól távol maradnék, hogy kicsit lehűljön az agyam, és keresnék egy harmadikat, akivel kölcsönösen szerethetnénk egymást.
2014. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!