Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagyok a tesitanárommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagyok a tesitanárommal sos?

Figyelt kérdés
Ebben az évben jött a suliba, az előző tanárunknak gyereke született. Szimpatikus volt már elsőre. Óra után segítettem visszapakolni a hálót és beszélgettünk, nagyon jófej, mikor elköszöntem megérintette a kezem. Ma bejelölt facebookon, és rámírt, hogy ha gondolom beülhetnénk valahova beszélgetni. Félek, hogy ha kitudódik akkor bajunk lehet belőle. Nemsokára 18 leszek, ő 32 éves. Ugye nem lenne belőle botrány?
2014. ápr. 17. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
de az lenne belőle
2014. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet belole botrany de en bele mennek... Te nem pecsre jarsz suliba veletlen
2014. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát a munkáját biztos elveszíteni, de persze cska ha kiderül, de általában ezek kiderülnek. További szankciók is érhetik.
2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ki a fiú és ki a lány?:D
2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha te vagy a faszi akkor ne hagyd ki :D de ha lány vagy sztem inkább hagyd
2014. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

részedről nem sok

részéről igen, elveszítheti a munkáját

2014. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok :D Nem, nem pécsre járok. De ezért tényleg elveszítheti a munkáját? Nem erőszakról van szó.
2014. ápr. 17. 22:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
dugjatok!
2014. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem tenném, egy kis dugásért tönkre teheted mindkettőtök életét
2014. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Meg fog fektetni, te meg hagyni fogod...s utána évekig bánni. De nem fogod eldumálni senkinek, így neki nem lesz baja, te viszont azt fogod érezni, hogy egy riban..c lettél, pedig nem akartál...


Csak azért írtam, hogy megelőzzem a további kérdéseket, amit az első orál-szex, majd az első behatolás (amikortól nem leszel szűz), majd az első orál-szex-lenyelted-a-spermát-jaj-ez-mennyire-riba.ncos.. események után tennél majd fel két hét múlva.


Szóval szerintem most dilemmázol, de meg akarod tenni.

2014. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!