Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagyok a tesitanárommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagyok a tesitanárommal sos?

Figyelt kérdés
Ebben az évben jött a suliba, az előző tanárunknak gyereke született. Szimpatikus volt már elsőre. Óra után segítettem visszapakolni a hálót és beszélgettünk, nagyon jófej, mikor elköszöntem megérintette a kezem. Ma bejelölt facebookon, és rámírt, hogy ha gondolom beülhetnénk valahova beszélgetni. Félek, hogy ha kitudódik akkor bajunk lehet belőle. Nemsokára 18 leszek, ő 32 éves. Ugye nem lenne belőle botrány?
2014. ápr. 17. 22:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, egy évig voltam együtt a volt barátommal. Nem feküdnék le vele két hét után
2014. ápr. 17. 22:46
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha kiderul akkor kirugnak teged is meg ot is.. Es ot eltiltjak a tanari palyatol azt nem tudom h orokre vqgy csak egy ideig..

De en meg ennek fuggvenyebe is bele mennek

2014. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez a tanár se lehet semmi, ha 32 évesen 18 éves diáklányokat fűzöget. Ennyire telik?
2014. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is tanítok, lányokat is. Még nem vagyok negyven, de nem szoktam, s korábban se tettem ilyet. Azért mesélj már hogy megy ez. Meddig jutottatok, hogy állsz ezzel? Mit szeretnél? S mit tettél eddig?
2014. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azóta találkozgatunk,voltam nála is, de suliban nem beszélünk. Csókig mentünk el, tovább nem is szeretnék, amíg ő a tanárom, és ő is ezen a véleményen van. Két év van még az érettségiig, 5osztályosba járok, szòval nehéz lesz.
2014. ápr. 24. 20:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Tehát azért haladsz arra amit itt fentebb írtak. El telt egy újabb hét. Mi történt? Bugyid fent maradt? Vagy mit csináltál?
2014. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sehol semmi hír?? Azt gondolom megtörtént aminek meg kellett történnie... :D Milyen volt?
2014. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azóta bekapta a legyet..figyelj,ez nagyon gáz.De,lesz belőle botrány,nem is kicsit,ha kiderül.Akár erről az "anonim"oldalról is kiderülhet,és akkor nagyon megsz.pt.tok.Őt kirúgják,és valószínű nem fog könnyen munkát találni,mert a városban úgyis elterjed a hír,téged lehet,hogy nem rúgnak ki,de pokollá teszik a középiskolás éveidet.
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!