Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is több énetek van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is több énetek van?

Figyelt kérdés
Nekem igen. Alapjában véve normális vagyok, de néha előjön az az énem, amivel üldözöm a pasikat. :D Ilyenkor cinikus, akadékoskodó vagyok, csípős beszólásaim vannak, ironizálok, egyszóval egy köcsög vagyok. :D De én igazából élvezem ezt a részem is, szeretek vitatkozni, észérvekkel persze, de lealázni másokat, ha nekem van igazam, de sokan nem veszik fel a kesztyűt... Pedig olyan izgalmas egy jó vita!
2014. ápr. 17. 23:32
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
így első hallásra , megkedveltelek :D
2014. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Ez valójában egy én. Ha majd sakkozol magaddal, akkor érdemes lesz elkezdeni aggódni :)
2014. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is!:D eddig csak csodálkoztam magamon,de úgy látszik nem vagyok egyedül.:D
2014. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
23%
Márcsak én maradtam normális ember ??Sebaj leszek "köcsög" te ribi !! Vgy hívjalak majomnak tudatlan ,?
2014. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

én van mikor magamnak megterítek ebédre két főre.

ha ilyenkor hazajön anyu, tudja hogy nem vettem be a gyógyszereket.

2014. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
9%
Álítólag szeretsz veszekedni !! Majom!
2014. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, először légy tisztában a szavak jelentésével, és csak azután inzultálj!
2014. ápr. 17. 23:41
 8/48 anonim ***** válasza:
Ohh egyem meg!! Milyen szörnyű !! Nemde ?? Majom !
2014. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
belőlem egy is sok
2014. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig vitatkozás és veszekedés között van különbség! Amit te itt elkezdeni próbálsz, az a veszekedés: észérvek helyett azon van a hangsúly, hogy ki tudja túlkiabálni a másikat, illetve, mivel ez írásban nehezen valósítható meg, ki tudja választékosabban sértegetni a másikat.
2014. ápr. 17. 23:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!